لاو سینما : سینمای ایران و جهان

حالا با نوشتن قصه اى زنانه به سراغ واکاوى چند نسل در یک خانواده رفته است.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 19 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 695,4681
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4599
تاريخ انتشار : دوشنبه 02 مهر 1397 - 18:3

فیلم سینمایى «سرکوب» اولین ساخته سینمایى رضا گوران که سال ها در تئاتر موفقیت هاى زیادى را پشت سر گذاشته است و جوایز بیشمارى در کارنامه خود دارد، در لوکیشنى در خیابان ایتالیا به تهیه کنندگى حبیب اسماعیلى کلید خورد.
گوران که پیش تر در تئاتر کارگردانی آثارى چون «یرما»، «داستان یک پلکان»، «ابرهای پشت حنجره»، «مرداب روی بام» و «شب آوازهایش را می خواند» و… را برعهده داشته، حالا با نوشتن قصه اى زنانه به سراغ واکاوى چند نسل در یک خانواده رفته است.
نکته جالب اینکه سازندگان در اولین روز از فیلمبرداری با دعوت از پیشکسوتان و زحمتکشان سینما از جمله غلام ژاپنی، حسن فردین، اعلا میرطالبی، مجید علیزاده، و… که بیش از ۴۰ سال در سینما مشغول فعالیت هستند، تقدیر به عمل آوردند.
در خلاصه این فیلم اجتماعی با متنی از رضا گوران آمده است: یه کارى کرد وفادارى بشه عادت همه مون حالا همه مون وفاداریم اما اونى که بهش وفاداریم خیلى وقته که مرده… .
باران کوثرى، سارا بهرامى، الهام کردا، پردیس احمدیه و رویا افشار بازیگرانی هستند که در این فیلم نقش آفرینى می کنند. این فیلم چند بازیگر دیگر نیز خواهد داشت که قرار است در فواصل کار به پروژه اضافه شوند.

فیلم سینمایی سرکوب در خیابان های ایتالیا فیلمبرداری می شود , کارگردان این فیلم رضا گوران که در تئاتر فعالیت داشته است اولین تجربه خود را در سینما تجربه میکند 

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد