لاو سینما : سینمای ایران و جهان

تازه‌ترین فیلم منیژه حکمت قرار است به سر گروهی "ایران" از چهارم مهرماه در سراسر کشور اکران عمومی ‌شود.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 19 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 695,4961
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4597
تاريخ انتشار : دوشنبه 02 مهر 1397 - 12:51

 از روز چهارشنبه چهارم مهرماه دو فیلم  "جاده قدیم"، "سوفی و دیوانه" به روی پرده سینماها خواهند رفت.

"جاده قدیم"

 

تازه‌ترین فیلم منیژه حکمت قرار است به سر گروهی "ایران" از چهارم مهرماه در سراسر کشور اکران عمومی ‌شود. مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی، پرویز پور حسینی، ترلان پروانه، محمدرضا غفاری، شیرین یزدان بخش، لیلی رشیدی، محمدرضا هدایتی، هدى زین العابدین، بهناز جعفرى، بانیپال شومون، پوریا رحیمی سام و ...، در "جاده قدیم" به ایفای نقش می‌پردازند. درخلاصه داستان آمده است: "در آستانه سال نو مینو به خانه نمی‌رسد..."

 

"سوفی و دیوانه"

 

فیلم سینمایی "سوفی و دیوانه" به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی کرم‌پور نیز از چهارشنبه همین هفته روی پرده سینماها کشور خواهد رفت. این کارگردان که پیش از این ساخت فیلم‌هایی چون "پل چوبی" و "چه کسی امیر را کشت" را در کارنامه کاری خود دارد، در این اثر یک عاشقانه شهری را به تصویر کشیده است.

فیلمنامه "سوفی و دیوانه" را مهدی کرم پور به همراه مهدی سجاده‌چی نوشته و پس از گذشت پنج سال از ساخته شدن عاشقانه "پل چوبی" این پنجمین اثر بلند کرم‌پور است. در "سوفی و دیوانه" بازیگرانی چون امیر جعفری، به آفرید غفاریان، رضا یزدانی، الهه حصاری، سیامک صفری، سعید امیرسلیمانی و محمدرضا شریفی نیا در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم های جاده قدیم و سوفی دیوانه 4 مهر ماه در سینماهای ایران اکران خواهد شد,فیلم جاده قدیم منیژه حکمت از 4 مهر  اکران خواهد شد

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد