لاو سینما : سینمای ایران و جهان

این کارگردان تئاتر گفت: من هم با خانم رهنما و هم پاوه نژاد همکاری‌های صحنه‌ای به عنوان بازیگر داشتم و آن‌ها درست است که تلویزیون هم هستند اما اساساً از تئاتر آ

آخرين به روز رساني : شنبه 24 آذر 1397


کل مطلب : 4675 مطلب / کل بازديد : 699,1641
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 4573
تاريخ انتشار : یکشنبه 01 مهر 1397 - 14:55

مسعود دلخواه کارگردان تئاتر که مدتی است آماده‌سازی پروژه نمایشی «شاه لیر» را در دست دارد گفت: تا هفته آینده فهرست کامل بازیگران نمایش را اعلام خواهیم کرد. 
 
وی در ادامه افزود: سه بازیگر دختر «لیر» انتخاب شده‌اند؛ بهاره رهنما به عنوان دختر اول در نقش دانریل، الهام پاوه‌نژاد به عنوان دختر دوم در نقش ریگان و محبوبه تفضلی دختر سوم در نقش کردلیا بازی خواهند کرد. 
 
دلخواه در ادامه افزود: علت انتخاب بهاره رهنما و الهام پاوه نژاد سلبریتی و سینمایی بودن این بازیگران نبود بلکه توانایی‌ها و ویژگی‌هایی است که در کسوت تئاتر دارند، نه اینکه صرفا ًسینمایی یا تلویزیونی باشند. هر چند اگر اینطور هم می‌بود، باز هم هیچ ایرادی نداشت چون بازیگر در همه این رسانه‌ها می‌تواند خیلی خوب باشد یا ضعیف باشد پس ما به توانایی او توجه می‌کنیم نه چهره و سینمایی بودن! 
 
این کارگردان تئاتر گفت: من هم با خانم رهنما و هم پاوه نژاد همکاری‌های صحنه‌ای به عنوان بازیگر داشتم و آن‌ها درست است که تلویزیون هم هستند اما اساساً از تئاتر آمده‌اند و مدام تئاتر کار می‌کنند. 

الهام پاوه نژاد دختر لیر شد,بهاره رهنما و الهام پاوه نژاد دختران لیر,علت انتخاب سلبریتی ها برای بازی در نقش دختر لیر,بهاره رهنما و الهام پاوه نژاد اساسا از تئاتر آمده اند

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد