لاو سینما : سینمای ایران و جهان

این کارگردان به جز فیلم «کارت پرواز»، فیلم‌های «برف»، «پنهان»، «دیگری» و سریال تلویزیونی «گشت ویژه» را ساخته است.

آخرين به روز رساني : یکشنبه 18 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 694,8941
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4551
تاريخ انتشار : جمعه 30 شهريور 1397 - 11:34

فیلم سینمایی کارت پرواز در جشنواره پیونگ یانگ,فیلم کارت پرواز با بازی آناهیتا افشار در جشنواره پیونگ یانگ,فیلم کارت پرواز با موضوع مواد مخدر در جشنواره,کارت پرواز ساخته مهدی رحمانی و بهمن کامیار در جشنواره پیونگ یانگ

فیلم سینمایی «کارت پرواز»، ساخته مهدی رحمانی در جشنواره بین المللی فیلم پیونگ‌یانگ حضور خواهد داشت.

 فیلم سینمایی «کارت پرواز»، ساخته مهدی رحمانی است. این فیلم با تهیه کنندگی مشترک مهدی رحمانی و بهمن کامیار ساخته شده است. خود مهدی رحمانی علاوه بر کارگردانی و تهیه کنندگی، نویسندگی این فیلم ایرانی را بر عهده داشته است. طبق جدیدترین اخبار سینمای ایران، فیلم سینمایی «کارت پرواز» در جشنواره بین المللی فیلم پیونگ یانگ حضور خواهد داشت. این فیلم قرار است در بخش مسابقه اصلی این جشنواره بین المللی به نمایش در بیاید.

فیلم سینمایی «کارت پرواز» درباره افرادی است که با بلعیدن مواد مخدر برای قاچاق این مواد به خارج از کشور اقدام می‌کنند. در این فیلم سینمایی آناهیتا افشار، ندا جبرائیلی، اصغر رفیعی‌جم، محمدعلی نجفی، شیرین یزدان بخش و منصور شهبازی به عنوان بازیگر حضور خواهند داشت. مهدی رحمانی، کارگردان فیلم «کارت پرواز» سابقه عضویت در اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران، اتحادیه مستندسازان اروپا و کانون کارگردانان سینمای ایران را دارد. او همچنین سابقه تدریس در ورک شاپ آموزش فیلمسازی در پرتغال را داشته است. این کارگردان به جز فیلم «کارت پرواز»، فیلم‌های «برف»، «پنهان»، «دیگری» و سریال تلویزیونی «گشت ویژه» را ساخته است.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد