لاو سینما : سینمای ایران و جهان

مقدس است که در پیش رو داریم و از این رو تلویزیون خود را برای این ایام آماده می کند تا سریال های مرتبط به هفته دفاع مقدس را روی آنتن شبکه هایش بفرستد.

آخرين به روز رساني : سه شنبه 20 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 695,8641
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 4491
تاريخ انتشار : یکشنبه 18 شهريور 1397 - 23:27

 با نزدیک شدن به ماه محرم هیچ کدام از شبکه های سیما سریال جدید و متناسب با این ایام روی آنتن ندارند و گویا به دلیل تقارن با هفته دفاع مقدس تدابیری برای آن نیندیشیده اند!
با وجود نزدیک شدن به ماه محرم، تلویزیون هیچ سریال مناسبتی برای پخش در این ایام ندارد و همین سریال هایی که روی آنتن است، در ادامه در دهه اول محرم هم پخش خواهد شد. البته یکی از دلایل این اتفاق، هفته دفاع مقدس است که در پیش رو داریم و از این رو تلویزیون خود را برای این ایام آماده می کند تا سریال های مرتبط به هفته دفاع مقدس را روی آنتن شبکه هایش بفرستد.
گرچه سال گذشته نیز به خاطر همزمانی محرم و هفته دفاع مقدس سریال ها حال و هوای هر دو مناسبت را داشت، از جمله سریال های «پرواز در ارتفاع صفر»، «هاتف» و «شکوه یک زندگی» را پخش کرد، امسال نیز به دلیل تقارن هر دو مناسبت هنوز معاونت سیما تصمیمی برای پخش سریال های مناسبتی تا این لحظه اتخاذ نکرده است. این در حالی است که دست شبکه یک به نسبت سایر شبکه ها بازتر است و گزینه های بیشتری را برای پخش دارد. «گروهان بلال»، «آشوب» و «در میان خاکستر» عناوین سریال های متناسب با هفته دفاع مقدس روی میز شبکه یک است.بانی فیلم

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد