لاو سینما : سینمای ایران و جهان

نکته قابل توجه در اکران ویژه ماه مبارک رمضان این است که طبق نظام‌نامه اکران سال ۹۷، نمایش فیلم‌های سینمایی در ایام ماه مبارک رمضان هر دو هفته، یک هفته محاسبه می

آخرين به روز رساني : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397


کل مطلب : 4402 مطلب / کل بازديد : 633,0691
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4414
تاريخ انتشار : یکشنبه 23 ارديبهشت 1397 - 13:13

هر ساله مخاطبان سینمای ایران در روزهای منتهی به ماه مبارک رمضان، پیگیر اخبار اکران ویژه ماه مبارک رمضان هستند. اکرانی که چندین سال است که در تهران برگزار می‌شود و برخلاف تصور برخی از منتقدان، ‌ مورد استقبال جمع کثیری از مخاطبان سینما قرار می‌گیرد.

امسال نیز قرار است طرح اکران ویژه ماه مبارک رمضان از پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه آغاز شود. طرحی که مانند هر سال از آغاز تا پایان ماه مبارک رمضان در دو بخش برپا می‌شود، بخش اول سانس‌هایی هستند که قبل از ساعت ۱۷ فیلم‌های سینمای ایران را نمایش می‌دهند، که این سانس‌ها بلیت‌های نیم‌بهاء به فروش می‌رسانند.

بخش دوم سانس‌هایی هستند که از ساعت ۱۷ آغاز می‌شوند و تا ۲ ساعت قبل از اذان صبح روز بعد ادامه می‌یابند، که فروش‌ بلیت در این سانس‌ها که طرح «افطار تا سحر» نامیده می‌شود، به صورت تمام‌بها خواهد بود.

نکته قابل توجه در اکران ویژه ماه مبارک رمضان این است که طبق نظام‌نامه اکران سال ۹۷، نمایش فیلم‌های سینمایی در ایام ماه مبارک رمضان هر دو هفته، یک هفته محاسبه می‌شود.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد