لاو سینما : سینمای ایران و جهان

میرعابدینی اظهار کرد: من حتی فیلمنامه را به برخی از بازیگران دادم تا از طریق آنها سرمایه گذار پیدا کنم اما این اتفاق نیفتاد برای مثال با رضا عطاران صحبت کردم ام

آخرين به روز رساني : دوشنبه 26 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 700,3051
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4413
تاريخ انتشار : یکشنبه 23 ارديبهشت 1397 - 12:52

مزدک میرعابدینی کارگردان و بازیگر سینما در گفتگو درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «کچومثقال» بیان کرد: فیلمنامه این اثر آماده شده است و ما به دنبال سرمایه گذار برای آن هستیم البته باید بگویم این روزها پیدا کردن سرمایه گذار ماجرای جدی و عجیبی شده است و به راحتی نمی توان سرمایه گذار پیدا کرد.

وی افزود: من این فیلم را بارها در ذهنم ساخته و با آن احساس نزدیکی زیادی می کنم ولی واقعیت این است که باید برای جدی شدن مراحل ساخت آن یک سرمایه گذار پیدا کنم البته پیدا کردن تهیه کننده هم از دیگر نکات مهم است از همین رو پیش از این با محمدحسین قاسمی تهیه کننده «مصادره» هنگام ایفای نقش در این پروژه صحبت کرده بودم اما او درگیر پروژه «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار شد و این همکاری میسر نشد.

میرعابدینی اظهار کرد: من حتی فیلمنامه را به برخی از بازیگران دادم تا از طریق آنها سرمایه گذار پیدا کنم اما این اتفاق نیفتاد برای مثال با رضا عطاران صحبت کردم اما سر او هم خیلی شلوغ بود و از این راه هم نشد.

این کارگردان توضیح داد: با توجه به اینکه در قسمتی از این فیلم یکی از شخصیت ها در یک بانک کار می کند من فکر می کردم می توانم از طرف یک بانک سرمایه جذب کنم اما هنوز این اتفاق هم رخ نداده است.

کارگردان «رقص پا» ادامه داد: «کچومثقال» یک طنز افسرده واقعی و درباره خانواده ای است که به بهانه پدر خانواده تنها یک شب دور هم جمع می شوند و آن شب را در ده کچومثقال می گذرانند. با همین دلیل بخش زیادی از این فیلم در تهران و بخشی در روستای کچومثقال فیلمبرداری می شود. این را هم باید بگویم که زمان ضبط این اثر به فصل خاصی بستگی ندارد و هر زمان که بتوانیم سرمایه جذب کنیم، آن را کلید می زنیم ضمن اینکه ما در نظر داریم از بازیگران شناخته شده در «کچومثقال» استفاده کنیم چون نمی خواهیم بلایی که بر سر «رقص پا» آمد بر سر این فیلم بیاید.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد