لاو سینما : سینمای ایران و جهان

او در گذشته بیشتر به عنوان بازیگر فیلم های کمدی و پرفروش شناخته می شد، اما حالا مدتی است که از این فضا فاصله گرفته است.

آخرين به روز رساني : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397


کل مطلب : 4402 مطلب / کل بازديد : 633,0251
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 4355
تاريخ انتشار : چهارشنبه 08 فروردين 1397 - 16:43

شهرام قائدی جزو بازیگرانی است که در سال های اخیر نسبت به گذشته فعالیت کمتری داشته است. او در گذشته بیشتر به عنوان بازیگر فیلم های کمدی و پرفروش شناخته می شد، اما حالا مدتی است که از این فضا فاصله گرفته است.

قائدی در رابطه به پیشنهادهایی که به او شده است، عنوان کرد: چندان پیشنهادهای تلویزیون در سال گذشته چنگی به دل نمی زد. با اینکه اکثر کارهایم کمدی بود، وارد فضای استندآپ نشدم، چون شکل و شیوه ای که در ایران به کار می برند را دوست ندارم. همیشه همراه با هم نقش های جدی یا کمدی یا اجرا و استندآپ پیشنهاد دادند و زنگ زدند. به دلیل اینکه قبلا کار اجرا انجام داده بودم و چندان به اندازه اجرا دوست نداشتم، ترجیح دادم از نظرها پنهان باشم و به بازیگری در تئاتر بپردازم. حاصل این سه یا چهارسال، یک یا دو فیلم سینمایی و چند تئاتر بود و در سریال «هاتف» هم نقش مهمان داشتم که به دلیل تفاوت و جدی بودن نقش قبول کردم.
بازیگر فیلم «قهرمانان کوچک» با اشاره به اینکه کمی شروع تغییر سخت بود، توضیح داد: هر تغییری مستلزم درد کشیدن است و به نوعی ریسک مطلق است. وقتی به کارهایی جواب منفی می دهیم که قبلا امتحان کردیم، دو اتفاق بزرگ می افتد، یکی اینکه روی بعضی از بازیگران برچسب بازی در نقش هایی خاص خورده شده و انتخاب اول آن ها هستند و کارگردانان کمتر در این زمینه ریسک می کنند. انتخاب یک نقش متفاوت برای بازیگرانی که همیشه در یک قالب خاص بوده اند، احتیاج به خوش شانسی دارد که در سینما برای چندتا از بچه ها پیش آمده است. من انتظار می کشم چنین اتفاقی برایم بیفتد و بالآخره آب از سرمان گذشته و حدود چهارسال شد. اتفاقات قشنگی در حال وقوع است و این صبرم در حال نتیجه دادن است و با اینکه کمی سخت گذشت، راضی ام.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد