لاو سینما : سینمای ایران و جهان

البته من سخت پسند هم نیستم، ولی این به این معنا نیست که گزینه‌های پیشنهادی گلخانه‌ای و ویترینی نشده است.

آخرين به روز رساني : یکشنبه 18 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 694,8471
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 4352
تاريخ انتشار : چهارشنبه 08 فروردين 1397 - 15:9

کیهان ملکی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره فعالیت های هنری خود گفت: متاسفانه مدتهاست کار تصویری به من پیشنهاد نشده یا شرایطش برای من مهیا نبوده است. تعداد پیشنهاداتی که به من شده مانند دیگر همکاران کم بوده، شرایط نقش و حضور در اثر با من منطبق نبوده و زمان مناسبی نبوده است.

وی در همین راستا افزود: برخی آثار پیشنهاد شد اما توانایی پرداخت دستمزد بازی ام را نداشته اند یا متن ها جالب نبوده است، البته من سخت پسند هم نیستم ولی این به این معنا نیست که گزینه های پیشنهادی گلخانه ای و ویترینی نشده است.

این بازیگر درباره وضعیت هنرمندان اظهار کرد: بسیاری از هنرپیشه هایی که در حال حاضر مشغول فعالیت اند به حق توانمندند و من از آنها می آموزم. بسیاری از هنرمندان نه تنها در حرفه بازیگری بلکه در تمام حرفه ها، خانه نشین شده اند که من علت این مشکل را سوءمدیریت و انحصارطلبی می دانم. برخی ها نام این کار را مافیا می نامند البته من نمی دانم این نام چقدر در اینجا درست به کار می رود. متاسفانه من جزو آنهایی هستم که سن و سالم اجازه نمی دهد که قصد پیگیری و پیشنهاد دادن برای بازی داشته باشم.

ملکی با اشاره به فعال بودن خود در فضای مجازی افزود: من اظهار نظرات بازیگران در فضای مجازی را کاملا شخصی می دانم و هر کسی هر زمان دوست دارد می تواند اظهار نظر کند. ممکن است هنرمند در فضای مجازی در دوره ای فعالتر و در یک دوره ای غیرفعال باشد. باید فرهنگ استفاده از این فضا را آموزش داد و فضایی نیست که هر کسی درباره حوزه تخصصی خود در آن اظهار نظر کند و مدل گسترده تر و عمومی تری دارد.

وی درباره نقش هایی که در ذهنش مانده و از آن یاد می کند توضیح داد: صادقانه می گویم که از هیچ کدام از نقش ها یاد نمی کنم و برخی نقش ها را وقتی مردم از آن می گویند یادم می آید. من در مجموع نزدیک 60 اثر بازی کرده ام و معمولا مردم درباره اثری که بیشتر دیده اند بیشتر نظر می دهند. این حرف ها گاهی سبب می شود که خاطره های آن اثر را مرور کنم.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد