لاو سینما : سینمای ایران و جهان

دیگر نتوانستم با او همکاری داشته باشم تا این سریال، عیاری آدم کار بلدی است و امیدوارم بتواند آثارش را در معرض دید مخاطبان قرار دهد.

آخرين به روز رساني : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397


کل مطلب : 4402 مطلب / کل بازديد : 633,0421
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 4343
تاريخ انتشار : سه شنبه 07 فروردين 1397 - 0:55

بازیگر سریال "پاورچین" درباره همکاری با عیاری در سریال جدیدش بیان کرد: زمانی که پیشنهاد شد، آقای عیاری گفت نقشی که من انتخاب کردم مناسب شماست و من به انتخاب او احترام گذاشتم و در این سریال حضور یافتم. در این سریال نقش پدر خانواده را بازی می‌کنم که به همراه دختر، داماد و نوه‌هایش زندگی می‌کند. ولی داماد سر او را کلاه می‌گذارد و دست بر قضا سر آن‌ها هم کلاه می‌رود و خانه‌ای که می‌خرند به چند نفر فروخته شده است.

وی افزود: من پیش از این با عیاری سریال "هزاران چشم" را کار کردم که همکاری خوبی بود و از آن تجربه بسیار راضی هستم. در آن زمان سریال خوب دیده شد، من هم جوان‌تر بودم، دقیق یادم نیست بعد یا قبل از سریال "پاورچین" بود که خوب دیده شد. به هر حال نقش خوبی بود و من ارتباط خوبی با نقش برقرار کرده بودم و عیاری هم خیلی به من بها داد. از او ممنونم بابت این اعتمادی که داشت و بعد از آن دیگر نتوانستم با او همکاری داشته باشم تا این سریال، عیاری آدم کار بلدی است و امیدوارم بتواند آثارش را در معرض دید مخاطبان قرار دهد.

این بازیگر پیشکسوت درباره عملکردش در سال 96 اظهار کرد: سال 96 برای من سال خوبی نبود، درگیر بیماری خواهرم بودم. از سوی دیگر وقتی آدم کار نمی‌کند و ارتباط مثبت کاری ندارد دیگر انرژی مثبت هم از سوی مخاطبان دریافت نمی‌کند. من سال 96 خانه‌نشین بودم و کارهایی هم که پیشنهاد می‌شد همانطور که گفتم طوری نبود که بتوانم با آن ارتباط برقرار کنم. تنها کاری که من در سال 96 داشتم فیلم "قاتل اهلی" کار مسعود کیمیایی بود که آن هم در سال گذشته کار کرده بودم.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد