close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

ابزار وبلاگ

تصویربرداری سریال «بازگشت» به پایان نزدیک شد

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

با پایان یافتن بخش عمده ای از تصویربرداری سریال تلویزیونی «بازگشت» به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری هم اکنون مراحل دیگری از تصویربرداری این سریال در بام گرگان ادامه دارد. این مجموعه تلویزیونی که در ١٣ قسمت ٤٠ دقیقه‌ای و با موضوعی اجتماعی و خانوادگی برای پخش در یکی…

آخرين به روز رساني : سه شنبه 30 مرداد 1397


کل مطلب : 4411 مطلب / کل بازديد : 574,1121
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 424
تاريخ انتشار : دوشنبه 29 شهريور 1395 - 5:38

با پایان یافتن بخش عمده ای از تصویربرداری سریال تلویزیونی «بازگشت» به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری هم اکنون مراحل دیگری از تصویربرداری این سریال در بام گرگان ادامه دارد.

این مجموعه تلویزیونی که در ١٣ قسمت ٤٠ دقیقه‌ای و با موضوعی اجتماعی و خانوادگی برای پخش در یکی از شبکه های سراسری تلویزیون آماده می شود، هفته های گذشته در لوکیشن هایی چون امامزاده عبدالله (ع) و جنگل توسکستان گرگان تصویربرداری شد و بخش زیادی از تدوین آن که همزمان با تصویربرداری آغاز شده بود نیز انجام شده است.

اوایل هفته آینده تصویربرداری «بازگشت» به پایان خواهد رسید و بازیگرانی چون حسن پورشیرازی، فریبا کوثری، کاوه خداشناس، سوگل طهماسبی، امین گلستانه، مهری آل آقا و زهره حمیدی به ادامه ایفای نقش خود در این مجموعه خواهند پرداخت.

پیش از این بازی بازیگرانی چون مجید مشیری، حسین عابدینی و قاسم زارع در این مجموعه به پایان رسیده است.

در خلاصه داستان مجموعه تلویزیونی «بازگشت» آمده است: زندگی می گذرد با روزها و شب‌هایش، با اتفاقاتش و گذشته‌ای می سازد. گذشته‌ای که در زمان گم شده است، اما بعضی از گذشته ها دوباره در آینده اتفاق می افتند و ما را در زمان گم می کنند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد