لاو سینما : سینمای ایران و جهان

جیمز اوکامپو برای فیلم «سه» از کشور فیلیپین

آخرين به روز رساني : یکشنبه 29 بهمن 1396


کل مطلب : 4293 مطلب / کل بازديد : 571,8041
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل





موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4173
تاريخ انتشار : چهارشنبه 27 دي 1396 - 13:15

 به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران:

نامزدهای بهترین کارگردانی پویانمایی:

محمد طالبی برای فیلم «۱۷۶۵» از ایران

محمدحسن عرفان منش برای فیلم «حس مشترک» از ایران

جانکینگ دوآن مو برای فیلم «داستان یک موتورسیکلت» از کشور چین

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم در آثار کوتاه و نیمه بلند داستانی:

وارون تاندون برای کارگردانی فیلم «رویاهای دلربا» از کشور هند

سیدمحمدرضا خردمندان برای کارگردانی فیلم «جایی میان ابرها» از کشور ایران

محمد بخشی برای کارگردانی فیلم «آریو والیبال» از کشور ایران

جیمز اوکامپو برای فیلم «سه» از کشور فیلیپین

ریحانه مرتضایی نیا برای کارگردانی فیلم «بریسبال» از کشورایران

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی:

 وارون تاندون برای فیلم «رویاهای دلربا» از کشور هند

محمدرضا شفاه برای فیلم «جایی میان ابرها» از کشور ایران

نیما ربیعی برای فیلم «آریو والیبال» از کشور ایران

جیمز اوکامپو برای فیلم «سه» از کشور فیلیپین

امیر رحیم آبادی برای فیلم «بریسبال» از کشور ایران

نامزدهای بهترین فیلمنامه فیلم‌های سینمایی:

 سینان سرتل برای فیلمنامه فیلم «روزی کودکی» از کشور ترکیه

چن یوک ینگ و تن پیک یی برای فیلمنامه فیلم «اولا بولا» از کشور مالزی

برزو نیک نژاد برای فیلمنامه فیلم «زاپاس» از کشور ایران

نامزدهای بهترین بازیگر نقش زن:

 خانم دیما پیمیخوف برای ایفای نقش در فیلم «من یک ایرانی ام» از ایران

آنوشکا شارما کوهلی برای ایفای نقش در فیلم «سلطان» از هند

الناز حبیبی برای ایفای نقش در فیلم «زاپاس» از ایران

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مرد:

علیرضا حیدری برای ایفای نقش در فیلم «من یک ایرانی ام» از ایران

امیر جعفری برای ایفای نقش در فیلم «زاپاس» از ایران

سلمان خان برای ایفای نقش در فیلم «سلطان» از هند

ساران کومار برای ایفای نقش در فیلم «اولا بولا» از کشور مالزی

جی سی چی برای ایفای نقش در فیلم «اولا بولا» از کشور مالزی

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم‌های سینمایی:

علی عباس ظفر برای فیلم «سلطان» از کشور هند

کنگ گوآن چیو برای فیلم «اولا بولا» از کشور مالزی

سینان سرتل برای فیلم «روزی کودکی» از کشور ترکیه

محمدرضا آهنج برای فیلم «من یک ایرانی ام» از کشور ایران

نامزدهای بهترین فیلم بلند سینمایی:

  «روزی کودکی» به تهیه کنندگی تورگی ساهین از کشور ترکیه

  «اولا بولا» به تهیه کنندگی نجوا ابوبکر و تانگ یو کنگ و داتوک استیون لیم از کشور مالزی

«سلطان» به تهیه کنندگی آدیتا چوپرا از کشورهند

«زاپاس» به تهیه کنندگی سیدامیر پروین حسینی از کشور ایران

نامزدهای بهترین اثر در بخش بهترین فیلم با موضوع ورزش، تندرستی و سلامت (در ۲ بخش مستند و داستانی):

 عاطفه محرابی برای فیلم «خواهرم محدثه» از ایران

آذر فرامرزی برای فیلم «راه برفی» از ایران

سعید کشاورز برای فیلم «فوق ماراتن» از ایران

ساندیپ راجندرا سونار برای فیلم «پدال برای زندگی بهتر» از کشور هند

نامزدهای بهترین اثر در بخش بهترین فیلم با موضوع ورزش و سبک زندگی فعال (در ۲ بخش مستند و داستانی):

 آذر فرامرزی برای فیلم «راه برفی» از ایران

سعید کشاورز برای فیلم «فوق ماراتن» از ایران

حمیدرضا زینالی برای فیلم «گام های بی مرز» از ایران

امیرمسعود حسینی برای فیلم «زبان زدن به خراش کوچک سقف دهان» از ایران

 کاوه بهرامی مقدم برای فیلم «پرنده آبی» از ایران

 فیلم «کاپیتان امیر» از ایران

نامزدهای بهترین اثر در بخش بهترین فیلم با موضوع پارالمپیک (در ۲ بخش مستند و داستانی):

عاطفه محرابی برای فیلم «خواهرم محدثه» از کشور ایران

ریحانه مرتضایی نیا برای فیلم «بریسبال» از ایران

حسین همایونفر برای فیلم «پرچمدار» از کشور ایران

الان امین برای فیلم «پیداکردن پاهایم» از کشور عراق

نامزدهای بهترین اثر در بخش بهترین فیلم با موضوع المپیک:

آذر فرامزی برای مستند «راه برفی»

مصطفی دالایی برای مستند «کوه آهن»

محمدحسین میثاقی

رضا جاودانی

مجتبی پوربخش

محمدرضا احمدی

نامزدهای بهترین گزارشگر برنامه های ورزشی:

محمدرضا احمدی

علیرضا صباغ

کیومرث کرده

وحید ابوالحسنی

نامزدهای بهترین برنامه های تلویزیونی:

 فوتبال یک به تهیه کنندگی مجتبی پوربخش

فوتبال ۱۲۰ به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور

 گزارش ورزشی به تهیه کنندگی زکایی

سه گام به تهیه کنندگی مهدی نادریان

نامزدهای بهترین کارگردانی مستند کوتاه و نیمه بلند:

 یارا لی برای فیلم « k۲ و باربران نامرئی» از کشور پاکستان

عاطفه محرابی برای فیلم «خواهرم محدثه» از کشور ایران

فرناز و محمدرضا جورابچیان برای مستند «اعتراض وارد نیست» از ایران

مکس لاو برای فیلم «ماجراجویی نه جنگ» از کشور عراق

نامزدهای بهترین کارگردانی مستند بلند:

جیمز ارسکین برای فیلم «ساچین» از کشور هند

 سحر مصیبی برای فیلم «صفر تا سکو» از کشور ایران

ارسین کانا برای فیلم «سبز و قرمز» از کشور ترکیه

 سعید کشاورز برای فیلم «فوق ماراتن» از کشور ایران

نامزدهای بهترین مستند کوتاه و نیمه بلند:

یارا لی برای فیلم « k۲ و باربران نامرئی» از کشور پاکستان

فرناز و محمدرضا جورابچیان برای فیلم «اعتراض وارد نیست» از کشور ایران

عاطفه محرابی برای فیلم «خواهرم محدثه» از کشور ایران

لیندزی هگن برای فیلم «ماجراجویی نه جنگ» از کشور عراق

نامزدهای بهترین مستند بلند:

 راوی باگچاندکا برای فیلم «ساچین» از کشور هند

 مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی برای فیلم «صفر تا سکو» از ایران

حسین تورکان برای فیلم «سبز و قرمز» از کشور ترکیه

اسامی هیات داوران در ۲ بخش جشنواره به شرح زیر است:

بخش سینمایی، داستانی کوتاه و نیمه بلند و پویانمایی: علی روئین تن، فیلمنامه‌نویس و کارگردان، محمد خزاعی، تهیه کننده و دبیر اسبق جشنواره فیلم فجر، سعید سهیلی، فیلمنامه‌نویس و کارگردان، ناصر شفق، تهیه کننده و مدیر ورزشی و مجید رجبی معمار، فعال فرهنگی و مدیرعامل خانه هنرمندان.

بخش مستند، برنامه تلویزیونی، تیزر و نماهنگ: محمودرضا رضایی، مستندساز و فیلمساز ورزشی، سیاوش حقیقی، تهیه کننده و دبیر جشنواره فیلم شهر، جواد خیابانی، مفسر فوتبال و کارشناس تلویزیونی، جواد اردکانی، کارگردان و علیرضا قانع اسماعیل پور، تهیه کننده.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد