لاو سینما : سینمای ایران و جهان

حسین قناعت کارگردانی فیلم های سینمایی «قهرمانان کوچک»، «دزد و پری»، «زخم شانه حوا»، «ماجراهای اینترنتی» و «من و نگین دات کام» را در کارنامه دارد

آخرين به روز رساني : یکشنبه 29 بهمن 1396


کل مطلب : 4293 مطلب / کل بازديد : 571,7591
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4151
تاريخ انتشار : دوشنبه 25 دي 1396 - 20:10

فیلمبرداری فیلم سینمایی «لازانیا» به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی احمد احمدی براساس برنامه ریزی های انجام گرفته از امروز آغاز خواهد شد.
اواخر هفته گذشته خبری منتشر شد که با قطعی شدن حضور اکبر عبدی در «لازانیا»، این فیلم به تازگی در تهران مقابل دوربین است. اما براساس شنیده های خبرنگار ما، فیلمبرداری این پروژه سینمایی قرار است با انتخاب کامل بازیگران و انجام تست گریم نهایی، امروز مقابل دوربین رود.
فیلمبرداری به طور کامل در تهران انجام می شود و اکثر لوکیشن ها نیز تاکنون انتخاب شده است.
اکبر عبدی، سیروس گرجستانی، یوسف صیادی، امیرحسین رستمی، بهنوش بختیاری، رضا شفیعی جم و یوسف تیموری بازیگرانی هستند که حضورشان در این فیلم سینمایی قطعی شده و این روزها تست گریم نهایی آنها در حال انجام است. برخی از بازیگران این فیلم گریم های متفاوتی دارند و عبدا… اسکندی طراح گریم پروژه مشغول طراحی روی چهره بازیگران است.

یوسف تیموری لازانیا , فیلم سینمایی لازانیا , فیلم جدید لازانیا,خبر جدید لازانیا
«لازانیا» یک طنز موقعیت با محوریت زندگی چند کودک است و بخش هایی از فیلمبرداری آن نیز در یک مدرسه انجام می شود.
حسین قناعت کارگردانی فیلم های سینمایی «قهرمانان کوچک»، «دزد و پری»، «زخم شانه حوا»، «ماجراهای اینترنتی» و «من و نگین دات کام» را در کارنامه دارد.بانی فیلم

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد