close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

ابزار وبلاگ

روایتی از بیکاری و مهاجرت تعریف کلی فیلم اجتماعی «کار کثیف» است

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

خسرو معصومی کارگردان فیلم «کار کثیف» که در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، درباره سیزدهمین فیلم بلند سینمایی خود به ستاد خبری جشنواره فیلم فجر می‌گوید: رو

آخرين به روز رساني : سه شنبه 30 مرداد 1397


کل مطلب : 4411 مطلب / کل بازديد : 574,5661
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4103
تاريخ انتشار : شنبه 23 دي 1396 - 3:15

خسرو معصومی کارگردان فیلم «کار کثیف» که در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، درباره سیزدهمین فیلم بلند سینمایی خود به ستاد خبری جشنواره فیلم فجر می‌گوید: روایتی از بیکاری و مهاجرت تعریف کلی فیلم اجتماعی «کار کثیف» است.
این کارگردان معتقد است بهتر است مخاطبان بدون پیش‌زمینه ذهنی با این فیلم روبه‌رو شوند. او می‌گوید: آذرماه ۹۵ فیلمبرداری «کار کثیف» آغاز شد و دی، بهمن و اسفند به طول انجامید. ۵۰ درصد فیلم در تهران و ۵۰ درصد در ترکیه فیلمبرداری شد و تدوین را بعد از نوروز ۹۶ شروع کردیم. همچنین جلوه‌های ویژه فیلم و اصلاح رنگ را در استودیو روشنا انجام دادیم.
معصومی درباره تفاوت فیلم «کار کثیف» با دیگر آثارش بیان می‌کند: این فیلم با آثار قبلی‌ام هیچ تفاوت خاصی ندارد چون همه فیلم‌های من اجتماعی هستند. تنها تفاوتی که فیلم «کار کثیف» با دیگر فیلم‌های من دارد این است که لوکیشن اثرهای قبلی در روستا بود و «کار کثیف» فیلم شهری است.
او درباره اینکه اثرش مورد توجه قرار خواهد گرفت یا خیر، می‌گوید: در این ۳۰ سال، به این نتیجه رسیده‌ام که سلایق افراد متفاوت است. به خاطر دارم برخی اذعان داشتند که فیلم «خرس» از جشنواره جایزه می‌گیرد، اما نگرفت. زمانی که تا این حد اختلاف سلیقه وجود دارد و در ضمن فیلم‌های دیگر همکارانم را هم ندیده‌ام، نمی‌توانم درباره احتمال موفقیت فیلم خودم صحبت قاطعی کنم.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد