لاو سینما : سینمای ایران و جهان

«لاتاری» پنهان نبوده است و به حتم تماشای نسخه نهایی فیلم نگرانی شما را برطرف خواهد کرد.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 28 اسفند 1396


کل مطلب : 4304 مطلب / کل بازديد : 591,1831
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4084
تاريخ انتشار : جمعه 22 دي 1396 - 12:46

پس از انتشار سکانس هایی از فیلم سینمایی «لاتاری» که در ظاهر به بحث قاچاق انسان می پردازد، جنجالی در شبکه های اجتماعی به ویژه در برخی از مناطق کشور به وجود آمد. دیروز اما محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم، توضیحی در این باره منتشر کرد که خواندنی است:
پخش نسخه ناقص و غیرآماده سکانسی از فیلم سینمایی «لاتاری» باعث سوءتفاهم در جمعی از شهروندان شهر مقاوم و قهرمان سوسنگرد شد و این تلقی پیش آمد که خدای ناکرده گروه سازنده قصد بی احترامی داشته اند. فیلم «لاتاری» درباره غیرت ایرانی است. غیرت همه ایرانی ها. غیرت و ناموس پرستی مردان عرب چنان آشکار و پیداست که کسی نمی تواند منکر آن باشد. شما برادران عرب همواره مثال مردانگی و غیرت بوده و هستید. در مقاومت هشت ساله ملت ایران مردان شجاع عرب در پیشانی مبارزه با دشمن بوده اند. مادران صبور و پاک سرشت شما و همه ایرانیان مایه افتخار این سرزمین هستند. اگر غیرت، شجاعت و مقاومت دلیرانه شما نبود، امروز ما در پناه کدام امنیت به فیلم سازی و فعالیت هنری می پرداختیم؟ ما خوزستان را همیشه خانه خود دانسته ایم و به خاک و مردم اش عشق ورزیده ایم.
در گروه سازنده فیلم، چندین خوزستانی از عوامل اصلی بوده اند. از جمله ابراهیم امینی نویسنده، حمید فرخ نژاد و نادر سلیمانی بازیگران فیلم. چطور ممکن است چنین گروهی حتی فکر توهین به برادران و خواهران عرب را در سر بپرورانند؟ یقین بدانید حساسیت و نگرانی شما از نگاه گروه سازنده «لاتاری» پنهان نبوده است و به حتم تماشای نسخه نهایی فیلم نگرانی شما را برطرف خواهد کرد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد