لاو سینما : سینمای ایران و جهان

جایزه بهترین کارگردانی و قدردانی ویژه بهترین فیلم هیات داوران از چهاردهمین جشنواره کینو منچستر انگلستان را دریافت کرده است.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 28 اسفند 1396


کل مطلب : 4304 مطلب / کل بازديد : 591,1961
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4062
تاريخ انتشار : پنجشنبه 21 دي 1396 - 17:44

«درخت زیتون سعد» به کارگردانی احمد زایری و تهیه کنندگی مهدی مطهر کاندید دریافت جایزه بهترین فیلم کوتاه دراماتیک از جشنواره فیلم های کودکان تایوان شد.
جشنواره (TICFF) توسط صدا و سیمای رسمی در تایوان از سال 2004 آغاز شده است و هر2 سال یک بار برگزار می شود. در این جشنواره فیلم های مناسب کودکان زیر ١٢ سال از سراسر جهان برای کسب جوایز بهترین درام کوتاه، بهترین درام بلند، بهترین انیمیشن، بهترین برنامه تلویزیونی کودک با هم به رقابت می پردازند.
جشنواره فیلم کودکان تایوان (TICFF) از 30 مارس تا 7 آوریل 2018 (١٠ تا ١٨ فروردین ٩٧ ) در شهر تایپه با نمایش بیش از ٨٠ فیلم برتر برگزار خواهد شد.
این فیلم پیش از این جوایز بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و بهترین طراحی صدا و بهترین بازیگر کودک از جشنواره ارویگتون نیویورک آمریکا، جایزه بهترین فیلم سال از جشنواره ارلس کورت لندن انگلستان، جایزه بهترین کارگردانی و قدردانی ویژه بهترین فیلم هیات داوران از چهاردهمین جشنواره کینو منچستر انگلستان را دریافت کرده است.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد