لاو سینما : سینمای ایران و جهان

البته من معتقدم مردم بیشتر به فضاهای بومی علاقه مند هستند برای همین هرچقدر که سریال‌هایی شبیه خودشان بسازیم بهتر است

آخرين به روز رساني : جمعه 23 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 698,4931
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 4060
تاريخ انتشار : پنجشنبه 21 دي 1396 - 17:14

تولید سریال «هیئت مدیره» به کارگردانی سید مازیار میری و تهیه کنندگی مهران رسام، مجموعه ای 30 قسمت است. این سریال قصه زوج جوانی را روایت می کند که با نقل مکان به ساختمانی جدید درگیر اتفاقاتی تازه می شوند. نویسنده این مجموعه «علی خودسیانی»، فیلمنامه نویس با سابقه کشور است که مخاطبان او را بیشتر با دنیای شیرین و تولدی دیگر به یاد می‌آورند.

اما «هیئت مدیره» سومین کار تلویزیونی «سید مازیار میری» است که تا پیش از این 10 فیلم سینمایی نیز مانند «کتاب قانون»، «سعادت آباد» و «حوض نقاشی» را کارگردانی کرده است. این کارگردان در گفتگو با پویا با اشاره به اینکه به کار در تلویزیون بسیار علاقه‌مند است، گفت: «برای من مدیوم تلویزیون مدیوم جذابی است. چرا که مخاطبین خیلی زیادی دارد و راضی کردن آنها قطعاً کار سختی است. من فکر می‌کنم برای هر فیلمسازی این تجربه جذابی است که بتواند این مخاطب میلیونی را راضی نگه دارد. برای همین هر زمان پیشنهادی برای یک کار تلویزیونی به من می‌رسد که موضوعش را دوست داشته باشم و با آن بتوانم فاصله‌ام را با مردم کم کند می‌پذیرم.

میری یکی از جذابیت‌های سریال «هیئت مدیره» را شباهتش به سریال‌های دهه هفتاد عنوان کرد و گفت: ««هیئت مدیره» شبیه سریال‌هایی مانند «همسران» و «خانه سبز» است که در دهه هفتاد ساخته می‌شد. سریال «هیئت مدیره» زبان و لحن شیرینی دارد.»

کارگردان «کتاب قانون» یکی از موارد چالش برانگیز این سریال را تعدد بازیگران آن دانست و گفت: «بازیگران در این مجموعه هر کدام دغدغهها، مشکلات و داستان‌های خودشان را دارند به همین دلیل می‌توانند قصه‌های جذابی را روایت کنند. وی در ادامه تفاوت این «هیئت مدیره» را با دیگر مجموعه‌های تلویزیونی حل مشکل شخصیت‌های داستان این سریال توسط خودشان عنوان کرد و گفت:  شخصیت‌های «هیئت مدیره» قرار است خودشان مشکلاتشان را حل کنند و منتظر ناجی از بیرون نباشند.»

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد