لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وی افزود: سریال بنده به صورت گسترده و در دو فصل کار شده است و در حال حاضر هم مشغول آماده کردن تدارک برای ساخت فصل سوم هستیم.

آخرين به روز رساني : یکشنبه 27 اسفند 1396


کل مطلب : 4304 مطلب / کل بازديد : 590,9591
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 4021
تاريخ انتشار : سه شنبه 19 دي 1396 - 15:17

محسن علی اکبری، تهیه کننده سینما در مرحله پیش تولید سریالی به نام «نفوذ» است، اما پیش از این دو فصل از مجموعه ای اینترنتی به همین نام به کارگردانی آرش تیمورنژاد، تولید و منتشر شده است.

هم نام بودن این دو سریال اعتراضاتی را از طرف تیمورنژاد به همرا داشته است که چرا سریالی تلویزیونی هم نام به مجموعه ای که او به صورت اینترنتی ساخته و دو فصل از آن نیز اکران شده است، باید تولید شود.

تیمورنژاد معتقد است این هم نامی قطعا برای هر دو مجموعه دردسر ها و اشکالات خاص خود را خواهد داشت. و چون او پیش تر نام مجموعه خود را «نفوذ» قرار داده است بهتر است سریال جدید «نفوذ» به تهیه کنندگی محسن علی اکبری تغییر نام دهد.

تیمورنژاد در همین رابطه و در گفت و گو  گفت: به محض انتشار خبری درباره شروع پروژه «نفوذ» به تهیه کنندگی محسن علی اکبری، با وی تماس گرفتم و اطلاع رسانی کردم که تشایه اسمی بین سریال در حال ساخت او و مجموعه ای که من ساخته ام وجود دارد.

وی افزود: سریال بنده به صورت گسترده و در دو فصل کار شده است و در حال حاضر هم مشغول آماده کردن تدارک برای ساخت فصل سوم هستیم.

تیمور نژاد با اشاره به اینکه بهتر است تهیه کننده سریال نفوذ نام مجموعه خود ار تغییر دهد، ادامه داد: بنده پوستر، آنونس و نشانی پایگاه اطلاع رسانی مجموعه اینترنتی «نفوذ» را برای محسن علی اکبری نیز فرستادم.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد