لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وی در ادامه افزود:در ابتدا ظرف را پیدا کردیم و متوجه شدیم این قشر متوسط در اطراف تهران زندگی می کنند، کم کم طراحی کرده و آرام آرام جلو رفتیم تا به داستان فیلم «

آخرين به روز رساني : یکشنبه 27 اسفند 1396


کل مطلب : 4304 مطلب / کل بازديد : 590,9711
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4002
تاريخ انتشار : سه شنبه 19 دي 1396 - 2:8

پویا بادکوبه کارگردان «درساژ» در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم  گفت:«درساژ»در مرحله تصحیح رنگ در کشور چک قرار دارد.

وی در ارتباط با ایده ساخت این فیلم توضیح داد:به داستانی که مضمونی درباره بشر امروز، مخصوصا مردم کشور را داشته باشد فکر می کردیم.به این نتیجه رسیدیم که ایران به لحاظ قشر اجتماعی  و اقتصادی جمعیت زیادی را شامل می شود.جمعیت متوسطی که تحت تاثیر تبلیغات و بازارسازی ها،برای بهتر زندگی کردن ،تمام زندگی خود را  کار می کنند  .این مشکلات باعث شد داستان فیلم ما در ارتباط با قشر متوسطی باشد که اطراف شهر تهران زندگی می کنند.

وی در ادامه افزود:در ابتدا ظرف را پیدا کردیم و متوجه شدیم این قشر متوسط در اطراف تهران زندگی می کنند، کم کم طراحی کرده و آرام آرام جلو رفتیم تا به داستان فیلم «دِرِساژ»رسیدیم.

بادکوبه در ادامه گفت:فیلم را به جشنواره برلین فرستادیم و خوشبختانه این جشنواره با ما همکاری لازم را انجام داد. با اینکه ما زمان را از دست داده بودیم، لطف کردند و آن را از ما پذیرفتند که در حال بررسی آن هستند.
وی درباره دلیل نامگذاری «دِرِساژ» عنوان کرد:«دِرِساژ» یک رشته سوارکاری است که در آن اسب ها حرکات موزون انجام می دهند. داورها به میزان فرمانبرداری اسب از سوارکار و موزون بودن حرکات امتیاز می دهند.

 

در این فیلم علی مصفا، شبنم مقدمی، هوشنگ توکلی، علیرضا ثانی فر، علیرضا آقاخانی، سیامک ادیب، جلال فاطمی، لویی سیفی، یسنا میرطهماسب، باسط رضایی، به آفرید غفاریان، شایان فصیح زاده، رامبد مطلبی و با معرفی نگار مقدم به ایفای نقش می پردازند.صبا

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد