لاو سینما : سینمای ایران و جهان

اگر بینندگان تلویزیون را در ایام نوروز و ماه رمضان در ۱۰ سال گذشته با اکنون مقایسه کنیم پی می بریم که مخاطب کاهش بسیاری داشته است و اکنون شبکه های ماهواره ای بی

آخرين به روز رساني : سه شنبه 20 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 695,9161
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3999
تاريخ انتشار : سه شنبه 19 دي 1396 - 1:23

علیرضا جعفری بازیگر نقش بابک در سریال «سایه بان» که این شب ها به کارگردانی برادران محمودی از شبکه دو پخش می شود  گفت: می دانم که مردم این سریال را دنبال می کنند و این جای خوشحالی دارد که تلویزیون دوباره مخاطب پیدا کرده است.  

وی ادامه داد: تلویزیون در چند ساله اخیر افت بیننده چشمگیری داشته است و انگار می خواهیم روی این ریزش مخاطب سرپوش بگذاریم و بگوییم که مردم تلویزیون می بینند ولی اینطور نیست.

این بازیگر با اشاره به نبود برنامه های جذاب در این رسانه اظهار کرد: من فقط برنامه «نود» را می بینم و گاهی اخبار تماشا می کنم چون غیر از این ها تلویزیون برنامه یا سریال جذابی برای دنبال کردن ندارد.  

جعفری اضافه کرد: در این دو سه ساله اخیر سریال هایی مثل «پایتخت» و «لیسانسه ها» را دنبال کردم که آثار خوبی بودند اما تلویزیون غیر از این چند سریال خوب، اثر دیگری نداشته است و انگار رویکرد آن دچار نوعی کج سلیقگی شده است. به عنوان یک مخاطب فکر می کنم مدیران به جای اینکه از نخبگانی مثل رضا عطاران و حسن فتحی یا دیگر کارگردانان مطرح که تلویزیون ما به آنها مدیون است، بهره بگیرند به سراغ افراد دیگر می روند.

بازیگر سریال «متهم گریخت» با اشاره به کارگردانانی که در رسانه ها و مدیوم های دیگر مشغول به کار هستند، گفت: چرا امثال حسن فتحی باید در شبکه نمایش خانگی کار کنند و ما از حضور او و افرادی مثل رضا عطاران در تلویزیون محروم باشیم. اگر بینندگان تلویزیون را در ایام نوروز و ماه رمضان در ۱۰ سال گذشته با اکنون مقایسه کنیم پی می بریم که مخاطب کاهش بسیاری داشته است و اکنون شبکه های ماهواره ای بیننده های بسیاری دارند.

وی با اشاره به سریال «سایه بان» یادآور شد: این سریال اکنون جزو کارهای پربیننده تلویزیون است و شاید اگر همین سریال ۱۰ سال پیش پخش می شد، بازخوردهایی که می گرفتیم چندین برابر بود.

جعفری درباره نقش بابک نیز توضیح داد: بابک پسر جوانی است که فکر می کنم امثال او که در جامعه بیکار هستند، زیاد است و از این حیث بسیاری از جوانان می توانند با او همذات پنداری کنند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد