لاو سینما : سینمای ایران و جهان

مطالبات شان نتیجه ای معکوس و ناسالم ندهد و خدای ناکرده آب به آسیاب دشمنان نریزیم.

آخرين به روز رساني : یکشنبه 01 بهمن 1396


کل مطلب : 4232 مطلب / کل بازديد : 556,3581
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3995
تاريخ انتشار : دوشنبه 18 دي 1396 - 19:5

بازیگر فیلم سینمایی «باد در علفزار می پیچد» در گفتگو افزود: متأسفانه به دلیل بی تدبیری های فراوان بحران شدید اقتصادی زندگی تمامی طبقات و اقشار جامعه را فلج کرده است!؛ امروزه به جز حقوق بگیران دولتی که یک جیره و آب باریکه ای دارند بقیه اقشار جامعه حتی تاجران و کاسبان نیز دچار مشکل در زندگی شان شده اند. تصمیم گیری های نادرست مسئولان دولتی فشار را روی زندگی همه مردم زیاد کرده است و این اتفاق دردآور و تلخ نیاز به تدبیر جدی برای برون رفت از این اوضاع و شرایط دارد.

وی ادامه داد: هنرمندان و سینماگران هم از جامعه جدا نیستند و مدت ها است که با این بحران عظیم و فاجعه آمیز در حال دست و پنجه نرم کردن هستند. بسیاری از سینماگران طی این سال ها بیکار و خانه نشین شده اند و حتی در تأمین نیازها و مایحتاج اولیه روزانه شان هم شکست خورده اند. در واقع همه مردم کشور با این فاجعه اقتصادی در حال دست و پنجه نرم کردن هستند.

رجبی خاطرنشان کرد: اما با این همه ما باید آگاهانه نسبت به مسئولان دولتی اعتراض های مان را بیان کنیم چرا که کشور ما توسط دشمنان احاطه شده است و فتنه گران، دسیسه گران و سوء استفاده گران در پی آن هستند تا به نظام و کشور ما آسیب وارد کنند. از این رو ما باید با برنامه ریزی و یک راهکار سالم کاری کنیم که اعتراضات سالم و برحق مردمی نسبت به مطالبات شان نتیجه ای معکوس و ناسالم ندهد و خدای ناکرده آب به آسیاب دشمنان نریزیم.

بازیگر فیلم سینمایی «معراجی ها» تأکید کرد: سوء استفاده دشمنان نظام و انقلاب اسلامی از اعتراضات برحق مردمی علیه فساد اقتصادی می تواند به ضرر یکایک ملت ایران تمام شود. از این رو باید این اعتراضات خیابانی با داشتن مجوز از مراجع مدنی و ذی صلاح صورت گیرد تا به صورت کنترل شده همه مردم معترض بتوانند در این تجمعات حضور داشته باشند و بیگانگان و فتنه گران نیز نتوانند به مقاصد شوم شان دست پیدا کنند.این سینماگر در خاتمه این گفتگو افزود: امیدوارم شرایط به گونه ای شود که ملت شریف و نجیب ایران بتوانند به حداقل های زندگی دست پیدا کنند و دیگر شرمنده روی هیچ یک از اعضای خانواده شان برای تأمین مایحتاج یومیه و اولیه زندگی نباشند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد