لاو سینما : سینمای ایران و جهان

سریال «مرد» همچنان در دیلمان استان گیلان پی گیری می شود. این روزها در لوکیشن خوابگاه دانشجویی مستقر هستند و در این لوکیشن بازیگرانی چون: پژمان بازغی، نگین معتضدی، امیر نوری، ترلان پروانه مقابل دوربین هستند.تاکنون تصویربرداری سریال به ۷۰ درصد رسیده است و اوایل اسفند گروه برای ضبط سکانس های باقی مانده به تهران می آیند.طبق شنیده ها قرار است این سریال سال آینده روی آنتن شبکه دو برود. تدوین سریال همزمان با تصویربرداری در حال انجام است و کار به صداگذاری و موسیقی هم رسیده است و به زودی…

آخرين به روز رساني : جمعه 23 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 698,5761
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3991
تاريخ انتشار : دوشنبه 18 دي 1396 - 18:26

سریال «مرد» همچنان در دیلمان استان گیلان پی گیری می شود. این روزها در لوکیشن خوابگاه دانشجویی مستقر هستند و در این لوکیشن بازیگرانی چون: پژمان بازغی، نگین معتضدی، امیر نوری، ترلان پروانه مقابل دوربین هستند.
تاکنون تصویربرداری سریال به ۷۰ درصد رسیده است و اوایل اسفند گروه برای ضبط سکانس های باقی مانده به تهران می آیند.
طبق شنیده ها قرار است این سریال سال آینده روی آنتن شبکه دو برود. تدوین سریال همزمان با تصویربرداری در حال انجام است و کار به صداگذاری و موسیقی هم رسیده است و به زودی خواننده تیتراژ سریال هم مشخص خواهد شد.
رحیم نوروزی و مهرداد فلاحتگر تاکنون آخرین بازیگرانی هستند که به سریال پیوسته اند.
سریال «مرد» جدیدترین ساخته فریدون حسن پور است که در ۳۵ قسمت برای شبکه دو ساخته می شود. در خلاصه داستان این سریال آمده است: یک معلم جوان به ناچار باید به مدت یک سال در دبیرستان دورافتاده کوهستانی روزگار بگذراند. دوستی او با پزشکی که در آن منطقه به تنهایی زندگی می کند، داستان قصه «مرد» را شکل می دهد.
ارتفاعات دیلمان، رشت و تهران لوکیشن های اصلی این مجموعه هستند.
تصویربرداری سریال تا پایان سال به طول می انجامد و در انتها گروه به تهران می آید.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد