لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وجود چنین شرایطی نیازمند آمادگی، شناخت دوربین، ارتباط با محیط و آشنایی با فنون است که تجربه بالایی نیاز دارد.

آخرين به روز رساني : یکشنبه 27 اسفند 1396


کل مطلب : 4304 مطلب / کل بازديد : 590,9951
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3987
تاريخ انتشار : دوشنبه 18 دي 1396 - 12:40

مهدی برقعی عروسک گردان عروسک محبوب جناب خان  درباره حضورش در برنامه "خندوانه" گفت: درباره عروسک گردانی جناب خان تا امروز با من تماسی گرفته نشده است. قطعا اگر قرار بر حضور دوباره "جناب خان" باشد زودتر و اول از همه باید من مطلع شوم که تا امروز با من در این باره مذاکره نشده است.

وی درباره تاثیر عروسک جناب خان بر مخاطب از طریق "برنامه خندوانه" اظهار کرد: مخاطبان با این عروسک همزاد پنداری کرده اند چون حرف هایی که بیان می کند حرف دل مردم است و زیادی دارد. جناب خان داشتنی است به ویژه که با صدای محمد بحرانی که هنرمندی نابغه است کار عالی پیش می رود.

این عروسک گردان با اشاره به سختی عروسک گردانی به ویژه در عروسک جناب خان اظهار کرد: عروسک گردانی عروسک جناب خان را من و حامد ذبیحی بر عهده داشتیم. هماهنگی من و حامد به عنوان عروسک گردانان یک طرف کار بود و هماهنگی با بحرانی که اصلا دیده نمی شد و از دیالوگ ها مطلع نبودیم در کنار بداهه پردازی این صدا پیشه یک سوی دیگر کار بود. وجود چنین شرایطی نیازمند آمادگی، شناخت دوربین، ارتباط با محیط و آشنایی با فنون است که تجربه بالایی نیاز دارد.

عروسک گردان جناب خان گفت: من عاشق جناب خان هستم، اصلا به او به عنوان یک عروسک نگاه نمی کنم و نمی توانم او را بدون عروسک گردان ببینم. گاهی با جناب خان حرف می زنم و لباس هایش را عوض می کنم.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد