لاو سینما : سینمای ایران و جهان

من به کارنامه خودم توجه می کنم و اینکه به طور مثال در سریال «هیات مدیره» مازیار میری بازی کرده ام.

آخرين به روز رساني : جمعه 23 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 698,6221
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3970
تاريخ انتشار : یکشنبه 17 دي 1396 - 13:21

احسان کرمی درباره سریال «هیات مدیره» و نقشی که در آن ایفا می کند  گفت: من یک شخصیت کاملا رئال را در این سریال بازی می کنم که از طبقه متوسط جامعه است.

وی ادامه داد: این شخصیت مثل بسیاری از جوانان است که در ابتدای زندگی متاهلی همه چیز را از نو می سازند. در این سریال نقش همسر را حدیث میرامینی ایف می کند.

کرمی با اشاره به حضورش در این سریال تلویزیونی که این روزها در حال تصویربرداری است، عنوان کرد: من به اینکه در چه مدیوم نمایشی بازی کنم، فکر نمی کنم و بین تئاتر، سینما و تلویزیون خود اثر و کار است که برایم اهمیت پیدا می کند. البته هیچ گاه فکر نمی کردم که در یک سریال تلویزیونی نقش ایفا کنم و برنامه زندگی شخصی من چیز دیگری بود.

این مجری تلویزیون درباره حضورش در این سریال توضیح داد: کار کردن با این تیم و شخص مازیار میری برایم جذاب بود و حتی همه می گفتند که اگر قبول نکنم به فرصت های خود پشت پا زده ام.

وی درباره اینکه سریال های تلویزیون مخاطب دارند یا خیر؟ اظهار کرد: ممکن است سریالی امروز خیلی کم دیده شود ولی ۱۰ سال دیگر به خوبی به آن توجه شود بنابراین من به این مسایل اهمیتی نمی دهم. من به کارنامه خودم توجه می کنم و اینکه به طور مثال در سریال «هیات مدیره» مازیار میری بازی کرده ام.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد