ابزار وبلاگ

پرستو گلستانی : نسل جدید تئاتر می توانند اجراهای خوبی را خلق کنند

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

بازیگر فیلم سینمایی «همسر» خاطرنشان کرد: هنرمندان تازه کار در کنار هنرمندان پیشکسوت می توانند در کنار یکدیگر بر برنامه ریزی نمایش های بهتری تولید کنند.

آخرين به روز رساني : شنبه 19 خرداد 1397


کل مطلب : 4413 مطلب / کل بازديد : 507,2961
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 3946
تاريخ انتشار : شنبه 16 دي 1396 - 13:21

پرستو گلستانی روز شنبه در گفت وگو  با بیان اینکه طی سال های اخیر نمایش های فاخری برای هر گروه سنی به صحنه رفته، تصریح کرد: نسل جدید تئاتر پویا و مشتاق هستند و می توانند اجراهای خوبی را خلق کند.
وی افزود: بسیاری از هنرمندان بزرگ و قدیمی تئاتر نیز خود را به روز کرده و با دانش امروز اجراهای خود را به صحنه می برند که باعث کسب تجربه بیشتر برای نسل جوان شده است.
بازیگر فیلم سینمایی «همسر» خاطرنشان کرد: هنرمندان تازه کار در کنار هنرمندان پیشکسوت می توانند در کنار یکدیگر بر برنامه ریزی نمایش های بهتری تولید کنند.
وی با بیان اینکه اکنون نمایش های فاخر با استانداردهای جهانی به صحنه می رود که می توان نام تئاتر را بر آنها گذاشت، تاکید کرد: ایران کشوری است که پیشینه غنی در هنرهای نمایشی دارد و همانند کشورهایی که تازه به این عرصه وارد شده اند نیست پس باید برای پیشرفت آن زمان و هزینه صرف کنیم.
بازیگر نمایش «باغ آلبالو» اظهار کرد: به همین دلیل تاریخی هنرهای نمایشی در ایران، باید به کسانی که در این زمینه فعال هستند بها داد و از این افراد در جهت بهبود اوضاع بهره مند شد.
وی افزود: لازمه پیشرفت بهره مندی از هنرمندان پیشکسوت، فراهم کردن امکانات بیشتر، آماده سازی فضا و همکاری با نسل جوانی است که از تجربه گذشته استفاده می کنند تا هر روز آثار بهتری را بر صحنه تئاتر شاهد باشیم.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد