لاو سینما : سینمای ایران و جهان

«افسانه هزار پایان» یک طنز موقعیت و کمدی فانتزی است

آخرين به روز رساني : پنجشنبه 02 فروردین 1397


کل مطلب : 4306 مطلب / کل بازديد : 593,4981
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3907
تاريخ انتشار : پنجشنبه 14 دي 1396 - 10:16

تصویربرداری سریال «افسانه هزارپایان» به کارگردانی شهاب عباسی که از اواسط شهریور ماه در شهرک غزالی کلید خورده بود به نیمه رسید.

تیم تولید سریال «افسانه هزار پایان» پس از ثبت صحنه‌های داخلی در شهرک غزالی، به سراغ ضبط صحنه‌های خارجی رفتند و با تصویربرداری در لوکیشن «کهن شهر» که بخشی از داستان اصلی قصه در آن اتفاق می‌افتد، کار تولید را به نیمه رساندند. در ادامه تصویربرداری بازیگران جدیدی به مجموعه اضافه می‌شوند که قرار است از هفته آینده بازی خود را آغاز ‌کنند.

 

«افسانه هزار پایان» یک طنز موقعیت و کمدی فانتزی است که شهاب عباسی تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد. این سریال قرار است در 52 قسمت به تولید برسد و از شبکه نسیم روی آنتن برود.
این مجموعه داستان زندگی خانواده‌ای است که به بهانه تهیه جهیزیه عروسی راهی سفر می‌شوند اما با حمله راهزن‌ها به کاروان‌شان مسیر زندگی‌شان تغییر می‌کند.

 

برخی بازیگران این سریال عبارت اند از : نسرین مقانلو، رامین راستاد، رضا توکلی، علی اوسیوند، رامین ناصرنصیر، ارژنگ امیرفضلی، رحیم نوروزی، مریم کاویانی، عزت الله مهرآوران، بیوک میرزایی، عزت‌الله رمضانی‌ فر، تورج نصر، ابراهیم شفیعی، کیمیا گیلانی، مرتضی رستمی، سوزان عزیزی، حامد تهرانی، حمید نیک نبرد، کیوان ملک مطیعی، سالار کریمخانی، افشین قدیمی، سارا والیانی، حسین میرزاییان، فرشته ترابی، آناهیتا خسروی

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد