لاو سینما : سینمای ایران و جهان

این ساختمان با قدرت تحمل ۹ ریشتر زلزله مکانی ايمن و مناسب برای شما و عزيزانتان مى باشد

آخرين به روز رساني : پنجشنبه 22 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 698,1191
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3897
تاريخ انتشار : پنجشنبه 07 دي 1396 - 11:37

پس از آن‌که شب گذشته زلزله 4.2 ریشتری تهران را لرزاند، روابط عمومی پردیس سینمایی مگامال با انتشار خبری به تعریف و تمجید از مصالح به کار رفته در این مجتمع تجاری پرداخت و اعلام کرد که این ساختمان با قدرت تحمل ۹ ریشتر زلزله، مکانی ايمن و مناسب برای شهروندان است. این خبر در ابتدا با واکنش تمسخر آمیز برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شد و این سوال مطرح می شود که آیا سوء استفاده از ترس مردم از زلزله برای تبلیغ یک مجتمع فرهنگی اخلاقی است؟

چند هفته پیش دپارتمان توسعه سینمای جامعه صنفی تهیه‌کنندگان جدیدترین آمار فروش سینماهای تهران و شهرستان‌ها را منتشر کرد. در این آمار پردیس مگامال در میان ده سینمای پرفروش کشور که تنها یکی از آنها در شهر مشهد است، رتبه هفتم را به خود اختصاص داد. این پردیس فاصله بسیاری با دو سینمای پرفروش کشور دارد.

شب گذشته و پس از زلزله‌ خفیفی که تهران را لرزاند، بسیاری از مردم برای دریافت اخبار به شبکه‌های اجتماعی مراجعه کردند. اما روابط عمومی پردیس مگامال به تبلیغ برای این پردیس سینمایی پرداخت و نوشت: «ساختمان مگامال با برخورداری از مرغوبترین مصالح ساختمانی، یکی ازسازه های بی نظیر تهران است. این ساختمان با قدرت تحمل ۹ ریشتر زلزله مکانی ايمن و مناسب برای شما و عزيزانتان مى باشد.»

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد