لاو سینما : سینمای ایران و جهان

صبرکن با اشاره به دیگر فعالیت هایش بیان کرد: چندی پیش بازی در فیلم سینمایی «عطر تلخ» به کارگردانی علی ابراهیمی را هم به پایان رساندم که کارگردان این اثر یک فیلم

آخرين به روز رساني : پنجشنبه 22 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 698,0891
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3892
تاريخ انتشار : چهارشنبه 06 دي 1396 - 17:51

مهوش صبرکن بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو  درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر مشغول ایفای نقش در یک سریال ۷۰ قسمتی به نام «عروس تاریکی» به کارگردانی محمود معظمی هستم که تاکنون حدود ۱۰ قسمت از آن فیلمبرداری شده است اما به ما از ابتدا گفته اند که حدود یک سال در این سریال کار داریم.

وی افزود: من در این سریال نقش یک مادر را بازی می کنم زیرا در حال حاضر وضعیت به گونه ای است که همسن و سالان من تنها می توانند نقش مادرها را ایفا کنند و همیشه چند جوان در محوریت آثار سینمایی و تلویزیونی قرار دارند.

صبرکن با اشاره به دیگر فعالیت هایش بیان کرد: چندی پیش بازی در فیلم سینمایی «عطر تلخ» به کارگردانی علی ابراهیمی را هم به پایان رساندم که کارگردان این اثر یک فیلم اولی بود و فکر می کنم کار خوبی از آب درآمده است.

این بازیگر اظهار کرد: به تازگی نسخه ای از «عطر تلخ» به دبیرخانه سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر ارایه شده است. در این فیلم هم نقش مادر را بازی می کردم و قصه «عطر تلخ» حول دختر من می چرخید.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد