ابزار وبلاگ

بازگشت خسرو ملکان به سینما با «توطئه خانوادگی»

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

«مادر زن سلام» نام داشت. حال این کارگردان بعد از 11 پروانه ساخت «توطئه خانوادگی» را دریافت کرده است

آخرين به روز رساني : شنبه 19 خرداد 1397


کل مطلب : 4413 مطلب / کل بازديد : 507,2741
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3889
تاريخ انتشار : یکشنبه 03 دي 1396 - 16:3

فیلم نامه‌های «حسن کچل» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی نادره ترکمانی و نویسندگی مشترک خسرو صالحی/ نادره ترکمانی در ژانر کودک و نوجوان، «توطئه خانوادگی» به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی خسرو ملکان در ژانر اجتماعی،«ایده اصلی» به تهیه‌کنندگی مشترک آزیتا موگویی/رضا کریمی، کارگردانی آزیتا موگویی و نویسندگی مشترک امیر عربی/ حسین تراب‌نژاد در ژانر اجتماعی و «داوود باید ترک کنه» به تهیه‌کنندگی سید امیر سیده‌زاده، کارگردانی و نویسندگی محمود غفاری در ژانر اجتماعی موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.

بنابراین گزارش؛ نادره ترکمانی در سال 92 پروانه ساخت فیلمنامه «شرتی شپرتی» را دریافت کرده‌ بود؛ اما این فیلمنامه ساخته نشد. او مدعی شده است که موانعی بر سر راه ساخت اثرش قرار گرفته است که تصمیم گرفته‌ است، ساخت این اثر را کنار بگذارد و از این بعد مشغول ساخت «حسن کچل» شود.

خسرو ملکان از کارگردان‌‌های قدیمی سینما و تلویزیون است. او بیش از 11 سال است که هیچ فیلم سینمایی را کارگردانی نکرده است. آخرین ساخته خسرو ملکان «مادر زن سلام» نام داشت. حال این کارگردان بعد از 11 سال پروانه ساخت «توطئه خانوادگی» را دریافت کرده است.تسنیم

 

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد