لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وی با اعلام اینکه تاکنون استقبال خوبی از این اثر شده است، افزود: «اشک تمساح» محصول مشترک ایران و ارمنستان است و ۲ تهیه کننده ایرانی و ارمنی دارد.

آخرين به روز رساني : پنجشنبه 22 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 698,0561
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3856
تاريخ انتشار : یکشنبه 26 آذر 1396 - 18:45

رضا حسین آبادی کارگردان فیلم سینمایی «اشک تمساح» در گفتگو  درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: این فیلم هم اکنون در سینماهای ۲ شهر بزرگ ارمنستان با نام های ایروان و گیومری در حال نمایش است و خودم هم در این کشور حضور دارم. این را هم باید بگویم که این فیلم در ایروان به زبان ارمنی و در برخی از سکانس ها با دوبله ارمنی در حال اکران است.

وی با اعلام اینکه تاکنون استقبال خوبی از این اثر شده است، افزود: «اشک تمساح» محصول مشترک ایران و ارمنستان است و ۲ تهیه کننده ایرانی و ارمنی دارد.

حسین آبادی عنوان کرد: «اشک تمساح» تا ۲ ماه دیگر در ایران به زبان فارسی اکران می شود البته آن قسمت هایی از فیلم که به زبان ارمنی است به صورت زیرنویس فارسی پخش می شود.

این کارگردان در پایان ضمن تشکر از همراهی های سفارت ایران در ایروان بیان کرد: بعد از پایان اکران «اشک تمساح» در ایروان به همراه برخی از عوامل، فیلم «لحظه آخر» را در این کشور کلید می زنیم.

«اشک تمساح» به طور کامل در کشور ارمنستان فیلمبرداری شده و الهام گرفته از فیلم سینمایی «کندو» به کارگردانی فریدون گله است.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد