لاو سینما : سینمای ایران و جهان

هایک می‌گوید یک بار او با خشمی فراوان گفت «تو را می‌کشم، فکر نکن نمی‌توانم».

آخرين به روز رساني : پنجشنبه 22 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 698,1411
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 3840
تاريخ انتشار : پنجشنبه 23 آذر 1396 - 16:7

به نقل از گاردین، سلما هایک مقاله‌ای برای روزنامه نیویورک تایمز نوشته و در آن تجربه‌های خودش مقابل رفتارهای آزاردهنده و سوء استفاده‌گرانه هاروی واینستین را با جزییات نوشته که شامل ادعاهایی مبنی بر رفتار جنسی ناخواسته و تهدید به خشونت می‌شود.

این بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار می‌گوید واینستین در هتل شب‌ها پشت در اتاق او می‌آمد، حتی در جاهایی که ارتباطی با فیلمی که داشت می‌ساخت، نداشت. بعد از ذکر جزییات در مورد تمام رفتارهای ناخواسته او، هایک می‌گوید امتناعش از عمل کردن به آن‌ها همیشه با «خشم ماکیاولی هاروی» مواجه می‌شد و با وجود این که واینستین سعی می‌کرد با حرف زدن به خواسته‌اش برسد، تهدید هم همیشه یکی از سلاح‌هایش بود.

هایک می‌گوید یک بار او با خشمی فراوان گفت «تو را می‌کشم، فکر نکن نمی‌توانم».

هایک در فیلم «فریدا» با واینستین کار کرد،‌ فیلمی بیوگرافیکی درباره فریدا کالو هنرمند که واینستین سعی کرد هایک را از آن بیرون بیندازد، حتی با وجود این که ایده ساختن فیلم توسط خود هایک با او مطرح شده بود. وقتی هایک به خواسته‌های واینستین در مورد فیلمنامه و بودجه تن در داد، او اجازه ایفای نقش اول را به هایک داد.

این فیلم در نهایت شش نامزدی دریافت جایزه اسکار را از آن خود کرد، از جمله اسکار بهترین بازیگر برای هایک اما این ستاره می‌گوید بعد از آن هر بار که واینستین را می‌دید بسیار وحشت می‌کرد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد