لاو سینما : سینمای ایران و جهان

و حال با به تعویق افتادن اکران فیلم رضا درمیشیان ممکن است مجددا شایعه‌ها در مورد عدم اکران فیلم‌های رفع توقیف شده رنگ و بوی جدی تری به خود بگیرد.

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 21 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 697,6551
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3818
تاريخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 - 22:11

امروز علی سرتیپی مدیرعامل «فیلمیران» در مصاحبه‌ای از به تعویق افتادن اکران «عصبانی نیستم» خبر داد تا باز هم بحث عدم نمایش فیلم‌های توقیفی در سینماهای کشور قوت بگیرد.

علی سرتیپی مدیرعامل موسسه پخش فیلمیران درباره اکران فیلم «عصبانی نیستم» به ایسنا گفت: «با وجود آمادگی برای اکران فیلم طبق قرارداد منعقد شده در شورای صنفی نمایش اما به دلیل تراکم فیلم‌ها، تصمیم گرفتیم فیلم در تاریخ دیگری به جز 29 آذر ماه اکران شود، لذا با هماهنگی اداره کل سینمای حرفه‎‌ای و شورای صنفی نمایش، تصمیم به تعویق اکران «عصبانی نیستم» گرفتیم.»

پیش از این غلامرضا موسوی تهیه کننده پیشکسوت سینمای ایران اعلام کرده بود که دفتر سینمای حرفه‌ای سازمان سینمایی، مجوزهای لازم برای نمایش فیلم‌های رفع توقیف شده را نمی‌دهد. اما دو روز پیش بالاخره قرارداد اکران «عصبانی نیستم» در شورای صنفی نمایش به ثبت رسید و حال با به تعویق افتادن اکران فیلم رضا درمیشیان ممکن است مجددا شایعه‌ها در مورد عدم اکران فیلم‌های رفع توقیف شده رنگ و بوی جدی تری به خود بگیرد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد