لاو سینما : سینمای ایران و جهان

و حال با به تعویق افتادن اکران فیلم رضا درمیشیان ممکن است مجددا شایعه‌ها در مورد عدم اکران فیلم‌های رفع توقیف شده رنگ و بوی جدی تری به خود بگیرد.

آخرين به روز رساني : پنجشنبه 02 فروردین 1397


کل مطلب : 4306 مطلب / کل بازديد : 593,3981
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3818
تاريخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 - 22:11

در حالی که ساعاتی قبل عوامل فیلم سینمایی عصبانی نیستم با انتشار پستی در اینستاگرام و رونمایی از لوگوی عصبانی نیستم خبر از اکران این فیلم در تاریخ 29 آذر داده بودند اما نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از لغو اکران این فیلم خبر داد .

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص تصمیم گیری برای اکران فیلم سینمایی عصبانی نیستم اظهار داشت : فیلم سینمایی عصبانی نیستم اکران نخواهد شد . طی صحبتی که امروز با وزیر ارشاد در صحن علنی مجلس داشتم ایشان اطلاع دادند که این فیلم سینمایی اکران نخواهد شد !

علی سرتیپی مدیرعامل موسسه پخش فیلمیران درباره اکران فیلم «عصبانی نیستم» به ایسنا گفت: «با وجود آمادگی برای اکران فیلم طبق قرارداد منعقد شده در شورای صنفی نمایش اما به دلیل تراکم فیلم‌ها، تصمیم گرفتیم فیلم در تاریخ دیگری به جز 29 آذر ماه اکران شود، لذا با هماهنگی اداره کل سینمای حرفه‎‌ای و شورای صنفی نمایش، تصمیم به تعویق اکران «عصبانی نیستم» گرفتیم.»

پیش از این غلامرضا موسوی تهیه کننده پیشکسوت سینمای ایران اعلام کرده بود که دفتر سینمای حرفه‌ای سازمان سینمایی، مجوزهای لازم برای نمایش فیلم‌های رفع توقیف شده را نمی‌دهد. اما دو روز پیش بالاخره قرارداد اکران «عصبانی نیستم» در شورای صنفی نمایش به ثبت رسید و حال با به تعویق افتادن اکران فیلم رضا درمیشیان ممکن است مجددا شایعه‌ها در مورد عدم اکران فیلم‌های رفع توقیف شده رنگ و بوی جدی تری به خود بگیرد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد