لاو سینما : سینمای ایران و جهان

نولان کارگردان,جیمزباند را چه کسی می سازد ,متروگلدوین,فیلمنامه,کارگردانی جیمزباند,طراحی شخصیت جیمز باند,نولان کارگردان جیمز ,فیلمنامه جیمزباند دست نولان

آخرين به روز رساني : پنجشنبه 02 فروردین 1397


کل مطلب : 4306 مطلب / کل بازديد : 593,4021
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 3803
تاريخ انتشار : شنبه 18 آذر 1396 - 22:39

 شاید در حد شایعه باشد و شاید هم این بار بالاخره نولان روی صندلی کارگردانی جیمز باند بنشیند. اگرچه هنوز کمپانی مترو گلدوین مه یر و خانواده بروکولی به عنوان تهیه کنندگان اصلی مجموعه جیمز باند چیزی را به صورت رسمی عنوان نکرده اند اما یک سایت هواداری مجموعه جیمز باند عنوان کرده که دو منبع متفاوت در آمریکا و انگلستان به آنها اطلاع داده اند که کریستوفر نولان کارگردانی بیست و پنجمین قسمت از مجموعه جیمز باند را بر عهده گرفته است. این خبر شاید به نظر غیر موثق بیاید اما وقتی می بینیم وبسایت های اکسپرس و اسکوایر هم این خبر را منتشر کرده اند به نظر می رسد خبر مذکور کمی بیشتر از یک شایعه معمولی باشد. طبق اطلاع منابع مذکور، اگرچه حضور کریستوفر نولان در راس قسمت جدید جیمز باند ژانویه یا فوریه پیش رو رسما اعلام خواهد شد اما این کارگردان شناخته شده از الان کارش بر روی فیلم جدید را شروع کرده است. این شایعات وقتی جدی تر می شود که طبق صحبت های باربارا بروکولی قرار است اطلاعیه ای شامل یست عوامل فیلم جدید جیمز باد در ابتدای سال جدید میلادی از سوی تهیه کنندگان منتشر شود. پیش از این هم وبسایت IMDb کمپانی ساینکوپی کریستوفر نولان را یکی از تهیه کنندگان قسمت جدید جیمز باند معرفی کرده بود. اما پس از مدتی و با رسانه ای شدن این اتفاق آن را حذف کرد.  

 

با این که خود نولان بارها اعلام کرده که علاقه زیادی به کارگردانی فیلمی از مجموعه جیمز باند دارد اما سابقه او نشان می دهد عادت ندارد از فیلمنامه دیگران استفاده کند. او پیشتر هم گفته بود در صورتی کارگردانی جیمز باند را قبول می کند که کمپانی اجازه باز طراحی این شخصیت را به وی دهد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد