لاو سینما : سینمای ایران و جهان

«تعقیب» به ترتیب، رتبه‌های دوم تا چهارم جدول پرفروش‌های گیشه هفتگی کره را به خود اختصاص دادند.

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 21 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 697,6541
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 3780
تاريخ انتشار : پنجشنبه 16 آذر 1396 - 21:41

فیلم مهیج «کلاهبرداران» (Swindlers) با 5.1 میلیون دلار فروش آخر هفته، صدرنشین گیشه کره جنوبی ماند. از جمعه تا یکشنبه گذشته، حدود 672 هزار بلیت از این فیلم به فروش رسیده است. این تریلر جنایی بعد از دو هفته اکران در گیشه کره و همچنین فروش سه میلیون بلیت، به درآمدی برابر با 21.5 میلیون دلار دست یافته است.

به نوشته هالیوود ریپورتر، سه فیلم جدیدی که از چهارشنبه 29 نوامبر روی پرده رفتند شامل «فراموش‌شده»، «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» و «تعقیب» به ترتیب، رتبه‌های دوم تا چهارم جدول پرفروش‌های گیشه هفتگی کره را به خود اختصاص دادند.

فیلم مهیج معمایی «فراموش‌شده» (Forgotten) از چهارشنبه تا یک‌شنبه موفق به فروش چهار میلیون دلار بلیت شد. این تریلر کره‌ای به کارگردانی ژانگ هانگ جون («یک روز سخت») روایتگر داستان دو برادر است که همزمان با نقل مکان به جایی جدید، با اتفاقاتی عجیب و غریب روبرو می‌شوند.

فیلم هالیوودی «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» ساخته کنت برانا در مدت پنج روز به فروشی برابر با 3.46 میلیون دلار دست یافت. فیلم «تعقیب» (The Chase) هم با کسب 1.92 میلیون دلار درآمد در رتبه بعدی قرار گرفت. این فیلم ماجرای دو شخصیتی را دنبال می‌کند که موفق می‌شوند مظنون جنایتی قدیمی را به دام بیاندازند. دو فیلم «فراموش‌شده» و «تعقیب» بعد از پایان اکران‌شان در سینماهای کره، توسط شبکه آنلاین نتفلیکس در دسترس کاربران اینترنت قرار می‌گیرند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد