لاو سینما : سینمای ایران و جهان

پیشنهاد من این است نظر دوستان ارشاد را هم بپرسید زیرا آنها هم قطعا همین نظر را خواهند داشت.

آخرين به روز رساني : شنبه 24 آذر 1397


کل مطلب : 4675 مطلب / کل بازديد : 699,6331
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

کد مطلب : 3763
تاريخ انتشار : چهارشنبه 15 آذر 1396 - 10:28

محمد ذوقی مدیر روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج در گفتگو درباره خبر منتشر شده مبنی بر حمایت ۱۵ میلیارد تومانی سازمان اوج از سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر بیان کرد: این خبر از اساس کذب محض است و سازمان اوج هیچ حمایت مالی از سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر ندارد.

وی با اشاره به اینکه عده ای سعی می کنند به قطاری که حرکت می کند سنگ بزنند، توضیح داد: سازمان اوج با ۱۱ هزار اثری که در حوزه های مختلف تولید کرده است اگر بنا داشت جشنواره ای را برگزار کند یا از جشنواره ای حمایت کند خودش این توانایی را داشت و می توانست جشنواره های مستقلی برگزار کند، اما اساسا در سیاستگذاری سازمان اوج پرداختن، برگزاری و حمایت از جشنواره ها به این شکل تعریف نشده زیرا یک سازمان تولیدمحور است و تولیدات آن را بزرگواران و مخاطبان ملاحظه می کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان اوج افزود: سازمان اوج امسال با چهار اثر بلند داستانی در جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت که فیلم های بسیار جدی‌ای هستند و پیش بینی ما این است که اگر دقیق بررسی شوند جوایزی را به خود اختصاص می دهند.

وی تاکید کرد: این خطی که ایجاد شده به این دلیل است که هیات انتخاب، هیات داوران و سازمان اوج را در فشار قرار بدهند زیرا کافی است این آثار در جشنواره فیلم فجر جایزه بگیرند آن وقت واکنش ها چه خواهد بود؟ و همه می گویند به این دلیل جوایزی دریافت کردند که سازمان اوج خودش این جشنواره را برگزار کرده است.

 

مطالب مرتبط
    مطلب زنده
    پربازديد