لاو سینما : سینمای ایران و جهان

آخرین ساخته سینمایی پوراحمد فیلم «کفش هایم کو» است که در نوروز ۹۵ در سینماهای سراسر کشور به نمایش عمومی درآمد

آخرين به روز رساني : سه شنبه 20 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 695,8241
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3762
تاريخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 - 7:12

کیومرث پوراحمد قصد دارد در جدیدترین فعالیت خود فیلم سینمایی «ترمه» (نام موقت) را با مضمونی خانوادگی و درام مقابل دوربین ببرد.
پوراحمد درباره وضعیت تولید این فیلم گفت: ««ترمه» عنوان موقت فیلم است و نگارش فیلمنامه آن نیز هم اکنون برعهده علیرضا قاسمی و امید شمس قرار دارد. من نیز به عنوان مشاور فیلمنامه کنار این دو حضور دارم».
وی افزود: ««ترمه» یک درام خانوادگی است و از لحاظ مضمونی شباهت چندانی به آثار پیشینم ندارد. اگر چه همیشه فیلمسازان رگه ها و المان هایی ثابت در فیلم هایشان وجود دارد و من نیز از این قضیه مستثنی نیستم».
کارگردان آثار به یادماندنی چون «اتوبوس شب»، «شب یلدا» و «خواهران غریب» در پایان درباره زمان دقیق تولید «ترمه» گفت: «قصد دارم تا اواخر امسال این فیلم را مقابل دوربین ببرم. فیلمبرداری در تهران انجام خواهد شد و علی قائم مقامی نیز تهیه کنندگی پروژه را برعهده دارد».
پوراحمد در حال حاضر تهیه کنندگی فیلم سینمایی «دو طبقه رو پیلوت» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان را نیز برعهده دارد. فیلمی که مراحل پایانی پیش تولید را پشت سر می گذارد و همچنان سازندگان آن پس از انتخاب بازیگرانی چون الناز شاکردوست، هادی حجازی فر و جواد عزتی، این روزها به دنبال انتخاب یک بازیگر مطرح دیگر هستند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد