لاو سینما : سینمای ایران و جهان

دی‌کاپریو و پیت قبل از این، در فیلم‌های تارانتینو بازی داشته‌اند

آخرين به روز رساني : سه شنبه 20 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 695,8171
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 3741
تاريخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - 8:51

درام اجتماعی تازه تارانتینو هم‌اکنون با عنوان موقت نهمین پروژه تارانتینو شناخته می‌شود. نهم آگوست، همان روزی است که سال 1969، شارون تیت به قتل رسید. اهل فن از زیرکی تارانتینو در انتخاب زمان اکران عمومی این فیلم یاد می‌کنند. به نوشته رسانه‌های گروهی، تام کروز، لئوناردو دی‌کاپریو و براد پیت در این فیلم حضور دارند.

دی‌کاپریو و پیت قبل از این، در فیلم‌های تارانتینو بازی داشته‌اند، اما کروز برای اولین بار است که در فیلمی از این فیلمساز جنجالی بازی می‌کند. با آن‌که زمان نمایش عمومی فیلم معلوم شده، اما مشخص نیست، این سه غول بزرگ سینما در کنار یکدیگر، قرار است چه نقش‌هایی به عهده بگیرند.

به نوشته ورایتی، قبل از این قرار بود فیلم توسط کمپانی واینستاین تهیه شود، اما بعد از رسوایی ماه قبل هاروی واینستاین، تارانتینو به سراغ دیوید هیمن، تهیه‌کننده مجموعه فیلم فانتزی هری‌پاتر رفت. داستان کار جدید تارانتینو اواخر دهه 60 میلادی و اوایل دهه 70 اتفاق می‌افتد. خط اصلی داستان درباره زندگی شارون تیت، بازیگر سینما و قتل هولناک اوست. مارگوت رابی برای بازی در نقش شارون تیت انتخاب شده است. با این حال شنیده می‌شود، داستان فیلم نه درباره تیت که بیشتر در باره قاتل وی چارلز منسون است.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد