لاو سینما : سینمای ایران و جهان

اگر شما سری فیلم‌های اره را ندیده‌اید، این فیلم نمی‌تواند نظر شما را عوض کند. فیلم ماهرانه و با لحظات غافلگیر کننده خوبی ساخته شده و می‌تواند طرفداران را راضی ک

آخرين به روز رساني : دوشنبه 30 بهمن 1396


کل مطلب : 4293 مطلب / کل بازديد : 572,8841
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 3729
تاريخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 - 16:49

داستان فیلم با پیدا شدن جسد‌هایی در اطراف شهر شروع می‌شود که بعد از تحقیقات مختلف انگشت اتهامات را به سمت جاناتان کرامری میبرد که یک دهه از مرگ او می‌گذرد. آخرین سری فیلم‌های اره در سال 2010 منتشر شد و حالا Jigsaw از بین 18 نقد توانسته است امتیاز 39 از 100 را کسب کند که شاید امتیاز خیلی کمی برای این فیلم باشد.

سیمون آبرامز | از RogerEbert.com ا 63/100

در حالی که من نمی توانم دقیقا توصیه کنم که فیلم Jigsaw را ببینید، میتوانم بگویم دیدن این فیلم می‌تواند سرگرم کننده باشد. من فکر می‌کنم که این فیلم آنقدر که سازندگان قصد داشتند سرگرم کننده نشده است.

کیم نیومن | امپایر 60/100

اگر شما سری فیلم‌های اره را ندیده‌اید، این فیلم نمی‌تواند نظر شما را عوض کند. فیلم ماهرانه و با لحظات غافلگیر کننده خوبی ساخته شده و می‌تواند طرفداران را راضی کند. مرگ لحظه آخر فیلم هم نمایش را به خوبی به پایان می‌رساند.

امیلی یوشیدا | مجله نیویورک 10/100

تماشای فیلم Jigsaw آزار دهنده است، جذابیت فیلم مثل تماشای کودکی که یک مورچه را می‌سوزاند است. روشی احمقانه برای هدر دادن انرژی و هدر دادن منابع مختلف مثل زمان به حساب می‌آید.

ویلیم بیبیانی | آی جی ان 45/100

با دیدن فیلم Jigsaw به سختی می‌توانید بفهمید که این فیلم از مجموعه اره است. دیدن فیلم حس خوبی به بیننده نداده و برخی بخش‌های داستان هم نادیده گرفته می‌شوند. اگر این فیلم نام اره را یدک نمی‌کشید، خیلی وقت پیش از باک آفیس ضربه فنی می‌شد.

دارن فرانیچ | سرگرمی هفتگی 50/100

فیلم خیلی طولانی به نظر می‌رسد در حالی که 90 دقیقه بیش نیست. وحشت فیلم شما را میخکوب نمیکند و شاهد یک نابود ککنده درام مردمی خواهید بود. در فیلم لیزر‌ها نکته مثبت بودند و آنها را خیلی دوست داشتم.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد