لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وی همچنین درباره تغییر نام این مجموعه ادامه داد: عنوان قبلی این کار «خواب گردها» بود که به «شب گرد» تغییر پیدا کرد.

آخرين به روز رساني : شنبه 24 آذر 1397


کل مطلب : 4675 مطلب / کل بازديد : 699,5941
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3720
تاريخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - 17:47

سامان سالور سریالی را در دو فصل تولید می کند وی در گفت و گو درباره نخستین مجموعه ای که برای تلویزیون می سازد، توضیح داد: من پیش از این دو مینی سریال برای تلویزیون به عنوان کارگردان و تهیه کننده کار کرده بودم. اما «شب گرد» نخستین سریالی است که قرار است به عنوان نویسنده و کارگردان برای شبکه ۵ بسازم. وی همچنین افزود: در حال حاضر این مجموعه در مرحله نگارش نهایی قرار دارد و من هم به عنوان سرپرست نویسندگان روی فیلمنامه نظارت دارم. البته ۱۸ قسمت از فصل اول این کار آماده شده است.
این مجموعه در دو سیزن تولید خواهد شد که فصل اول ۳۰ قسمت و فصل دوم هم ۲۲ قسمت خواهد بود که در مجموع فکر می کنم مجموعه ۵۲ قسمتی شود. البته شاید بیشتر هم بشود.
وی همچنین درباره تغییر نام این مجموعه ادامه داد: عنوان قبلی این کار «خواب گردها» بود که به «شب گرد» تغییر پیدا کرد.
کارگردان «سیزده ۵۹» درباره داستان این مجموعه توضیح داد: قصه درباره جوانی است که دچار بی خوابی شده و به همین خاطر از خانه بیرون می رود. در این بین اتفاقاتی برایش می افتد که دچار تغییر و تحول شده و نگاهش به زندگی و جامعه تغییر می کند. «شب گرد» قصه اجتماعی دارد که در بستر تهران امروز رخ می دهد و کاملا امروزی و جذاب است. این مجموعه پتانسیل این را دارد که مخاطب را پای تلویزیون بنشاند و فکر می کنم مدیوم جذابی دارد.
کارگردان «آمین خواهیم گفت» درباره بازیگران این مجموعه نیز بیان کرد: قطعا هنگام نگارش فیلمنامه به برخی از بازیگران هم فکر کرده ام. 

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد