«کوپال» برای رقابت به جشنواره هند و بنگلادش می رود

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

جشنواره‌ بین‌المللی فیلم کرالا (IFFK) هرساله در تریوندروم مرکز ایالت کرالا در جنوب کشور هند برگزار می‌شود. این جشنواره توسط آکادمی فیلم ایالت کرالا در سال 1996

آخرين به روز رساني : پنجشنبه 30 فروردین 1397


کل مطلب : 4379 مطلب / کل بازديد : 620,3341
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش





موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3719
تاريخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1396 - 0:52

کوپال نخستین تجربه‌ سینمایی کاظم ملایی است که تاکنون در بخش مسابقه‌ 25 جشنواره‌ بین‌المللی به نمایش درآمده است.
این فیلم بزودی در بخش ویژه‌ «سینمای جهان» در جشنواره‌ها‌ی کرالای هندوستان و داکای بنگلادش به روی پرده خواهد رفت.
جشنواره‌ بین‌المللی فیلم کرالا (IFFK) هرساله در تریوندروم مرکز ایالت کرالا در جنوب کشور هند برگزار می‌شود. این جشنواره توسط آکادمی فیلم ایالت کرالا در سال 1996 تاسیس شده و هر ساله زیر نظر اداره امور فرهنگی ایالت کرالا برگزار می‌شود.
جشنواره‌ کرالا همچون جشنواره‌ گوآ به عنوان یکی از رویدادهای خاص و مهم سینمای آسیا و هندوستان شناخته شده ‌است که هر ساله تولیدات متفاوت سینمای آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین را به نمایش می‌گذارد.
به غیر از فیلم کوپال که در روزهای 18، 20 و 22 آذرماه در سه نوبت در این جشنواره به نمایش درمی‌آید، فیلم‌های لرد (محمد رسول‌اف)، آوا (صدف فروغی) و سگ‌ها و آدم‌ها (علی‌محمد قاسمی) نیز در بخش سینمای جهان این جشنواره به نمایش درآمده و فیلم پل سفید (علی قوی‌تن) نیز در بخش مسابقه‌ی این جشنواره بروی پرده خواهد رفت.

جشنواره‌ی فیلم «کرالا» از 17 تا 24 آذرماه در ایالت کرالای هند و جشنواره‌ی فیلم «داکا» از تاریخ 22 تا 30 دی‌ماه در داکای بنگلادش برگزار می‌شود.ایرنا

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد