لاو سینما : سینمای ایران و جهان

آلما در اثر مرگ فرزندش در بیمارستان روانی بستری است. حالا او می‌ماند و تازگی عشقی نافرجام و وصیت استاد بیات برای بازگرداندن آلما به زندگی

آخرين به روز رساني : شنبه 24 آذر 1397


کل مطلب : 4676 مطلب / کل بازديد : 699,6531
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3716
تاريخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - 23:5

 با صدور پروانه نمایش فیلم سینمایی «گروه آلما» به نویسندگی پیمان عباسی و کارگردانی عباس مرادیان و تهیه کنندگی مشترک محمدرضا محمدی و جمال گلی، سازندگان این فیلم بزودی با یکی از سرگروه های سینمایی نیز برای اکران این فیلم قرارداد می بندند. آنطور که مشخص است این فیلم تا اواخر سال روی پرده سینماها خواهد رفت.
پخش این فیلم نیز برعهده نیمروز فیلم است.فیلمبرداری «گروه آلما» تابستان ۹۴ در تهران انجام شده است.
نازنین فراهانی، بهاره افشاری، کامران تفتی، مجید واشقانی، پیمان دارابی، مریم سعادت، شیوا خسرومهر، روشنک عجمیان، آیدا جعفری، سحر نظام دوست، امیر متقی، ایمان اسماعیل پور، ضحی گلی، (با حضور) پژمان بازغی، شقایق فراهانی، آتیلا پسیانی و رضا صابری بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
در خلاصه داستان «گروه آلما» با مضمونی اجتماعی آمده: پیمان در اثر عشقی نافرجام گروه آلما را ۱۵ سال پیش ترک کرده است. او با رفتنش موجب فروپاشی این گروه می‌شود که تازه رونق گرفته بود. حال پیمان با مرگ استاد بیات (پدر آلما) به ایران برمی‌گردد و در آستانه بازگشت متوجه می‌شود آلما در اثر مرگ فرزندش در بیمارستان روانی بستری است. حالا او می‌ماند و تازگی عشقی نافرجام و وصیت استاد بیات برای بازگرداندن آلما به زندگی.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد