لاو سینما : سینمای ایران و جهان

«تمارض» پیشتر نماینده سینمای ایران در جشنواره های برلین، تورنتو، شانگهای، ترانسیلوانیا و...بوده است. این فیلم هم اکنون در سینماهای هنر و تجربه\\\" در حال اکران است

آخرين به روز رساني : سه شنبه 20 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 695,8591
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3700
تاريخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - 11:56

 به نقل از روابط عمومی فیلم، این فیلم ابتدا در هجدهمین جشنواره فیلم تفلیس که از ١٣ تا ١٩ آذر در کشور گرجستان برگزار می‌شود، به نمایش در‌می‌آید. 
تمارض در بخش افق‌های جشنواره تفلیس که مختص موفق‌ترین آثار سال ٢٠١٧ در عرصه بین‌الملل است در کنار فیلم‌های The Shape Of Water ساخته گیلرمو دل تورو محصول آمریکا و برنده شیر طلای ونیز The Day After به کارگردانی هونگ سانگ سو از کره جنوبی و Radiance ساخته نائومی کاواسه محصول ژاپن و فرانسه که هر دو در بخش مسابقه کن امسال حضور داشته‌اند، روی پرده خواهد رفت.
پس از آن در دی ماه ابتدا در هفتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی پراگ جمهوری چک نمایش داده می‌شود و بعد به آمریکا رفته و در بیست و سومین جشنواره فیلم‌های ایرانی موزه هنرهای زیبای بوستون و بیست و دومین جشنواره فیلم‌های ایرانی واشنگتن دی سی به اکران درمی‌آید.
تمارض پیشتر نماینده سینمای ایران در جشنواره های برلین، تورنتو، شانگهای، ترانسیلوانیا و...بوده است. این فیلم هم اکنون در سینماهای هنر و تجربه در حال نمایش است و با اینکه بیش از پنجاه روز از اکرانش گذشته، همچنان با استقبال خوب مخاطبان روبرو است.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد