لاو سینما : سینمای ایران و جهان

در کارنامه کاری این کارگردان فیلم‌های سینمایی تیرباران، بحران و جدال بزرگ مشاهده می‌شود.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 30 بهمن 1396


کل مطلب : 4293 مطلب / کل بازديد : 572,9181
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3698
تاريخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - 11:44

مجموعه تلویزیونی «زیبا شهر» از امشب (۱۱ آذر ماه) از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، این سریال که خانواده، زندگی اجتماعی و شهروندی را محور قرار داده است در مرکز استان خوزستان تولید شده است.

زیبا شهر که ترکیبی از بازیگران بومی ـ استانی و بازیگران ملی در آن ایفای نقش کرده‌اند را علی اصغر شادِروان کارگردانی کرده است.

در کارنامه کاری این کارگردان فیلم‌های سینمایی تیرباران، بحران و جدال بزرگ مشاهده می‌شود.

محسن توکل فرد که تهیه‌کننده زیبا شهر است، می‌گوید: در این سریال به موضوعات روز جامعه از جمله فضای مجازی، مزاحمت‌های اینترنتی، مهاجرت به خارج کشور، دفاع مقدس، اشتغال و ازدواج جوانان اشاره شده است.

این تهیه‌کننده تصریح کرد: زیبا شهر در فضای زیر یک بازارچه اتفاق می‌افتد و داستان دختری را روایت می‌کند که بعد از مرگ مادرش تصمیم می‌گیرد برای پدرش حاج صادق باقری آستین بالا بزند و برای او زن بگیرد اما در این مسیر با موانع و مخالفت‌هایی روبرو می‌شود.

توکل فرد اظهار کرد: تصویربرداری این سریال چهار ماه به طول انجامید و ما سعی کردیم در این مجموعه که تماما در شهر اهواز فیلمبرداری شده است، زیبایی‌های این شهر جنوبی کشور را به تصویر بکشیم.

محمد بزرگمهر، عطیه غبیشاوی، زهرا نادری فر، شیلا ارزانی، علی اصغر حیدری، سلیمه رنگ زن، حامد نوری منافی، رامتین خدا پناهی، صدرالدین حجازی، جعفر دهقان، کریم قربانی، علی طالب لو و مالک حدپورسراج از بازیگران مجموعه تلویزیونی زیبا شهر هستند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد