لاو سینما : سینمای ایران و جهان

در کارنامه کاری این کارگردان فیلم‌های سینمایی تیرباران، بحران و جدال بزرگ مشاهده می‌شود.

آخرين به روز رساني : شنبه 24 آذر 1397


کل مطلب : 4675 مطلب / کل بازديد : 699,6401
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3698
تاريخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - 11:44

مجموعه تلویزیونی«زیبا شهر» که با محوریت خانواده، زندگی اجتماعی و شهروندی در مرکز استان خوزستان تولید شده است،  از امشب از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

زیبا شهرکه ترکیبی از بازیگران بومی - استانی و بازیگران ملی در آن ایفای نقش کرده اند را علی اصغر شادِروان کارگردانی کرده است. در کارنامه کاری این کارگردان فیلم های سینمایی تیرباران، بحران، و جدال بزرگ مشاهده می شود.

محسن توکل فرد که تهیه کننده زیبا شهر است، می گوید: در این سریال به موضوعات روز جامعه از جمله فضای مجازی، مزاحمت های اینترنتی، مهاجرت به خارج کشور، دفاع مقدس، اشتغال و ازدواج جوانان اشاره شده است. این تهیه کننده تصریح کرد: زیبا شهردر فضای زیر یک بازارچه اتفاق می افتد و داستان دختری را روایت می کند که بعد از مرگ مادرش تصمیم می گیرد برای پدرش حاج صادق باقری آستین بالا بزند و برای او زن بگیرد اما در این مسیر با موانع و مخالفت هایی روبرو می شود.

توکل فرد اظهار داشت: تصویربرداری این سریال چهار ماه بطول انجامید و ما سعی کردیم در این مجموعه که تماما در شهر اهواز فیلمبرداری شده است، زیبایی های این شهر جنوبی کشور را به تصویر بکشیم. محمد بزرگمهر، عطیه غبیشاوی، زهرا نادری فر، شیلا ارزانی، علی اصغر حیدری، سلیمه رنگ زن، حامد نوری منافی، رامتین خدا پناهی، صدرالدین حجازی، جعفر دهقان، کریم قربانی، علی طالب لو و مالک حدپورسراج از بازیگران مجموعه تلویزیونی زیبا شهر هستند.

تیتراژ پایانی این سریال را علیرضا شهاب با شعری از تهمورث پور شیرمحمد خوانده است. سایرعوامل تولید این سریال عبارتند از: مدیرتصویربرداری ابراهیم دوانی نژاد، نویستنده امین بهروزی، مشاور فیلمنامه حسین تراب نژاد، صدابردار علیرضا شیرالی، تدوین علیرضا حاجی پور، موسیقی بهنام صبوحی، طراح گریم منیژه حاتم آبادی، طراح صحنه کیوان ذوالفقاری، طراح لباس مهناز اسلامی، مدیر برنامه ریزی زنده یاد فرامرز مهرجو، مدیر تولید احمد مکاری، مدیر تدارکات حسین هاشمی نسب، برنامه ریز شیلا ارزانی و علی اکبر دانش، منشی صحنه آزاده جدیدی و دستیار تهیه سید مجتبی پور رضوی.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد