لاو سینما : سینمای ایران و جهان

البته حضور در سریال «مرد» و این رفت و آمد به شمال کشور یک ویژگی داردکه دیگر شلوغی های تهران را نمی بینم.

آخرين به روز رساني : شنبه 24 آذر 1397


کل مطلب : 4675 مطلب / کل بازديد : 699,6421
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3694
تاريخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - 9:37

مهران رجبی در گفتگو درباره کارهایی که اکنون مشغول بازی در آنهاست، بیان کرد: این روزها درگیر دو مجموعه تلویزیونی «مرد» و «۸۷ متر» هستم که به تناوب سر این ۲ پروژه حضور می یابم.

وی به اختصار توضیحی درباره هر یک از این مجموعه ها ارایه کرد و گفت: سریال «مرد» به کارگردانی فریدون حسن پور در دیلمان گیلان ساخته می شود که البته نام «مرد» موقت است و بعدا تغییر پیدا می کند. من چند وقت است که درگیر این مجموعه هستم و حدود چهار ماه دیگر ضبط و تصویربرداری آن ادامه خواهد داشت.

بازیگر سریال «سرزمین کهن» عنوان کرد: در حال حاضر فشار کاری من در سریال «مرد» کمتر شده است با این حال باید از هر ۱۰ روز ۲ روز را آنجا باشم و برنامه ریزی می کنم. البته حضور در سریال «مرد» و این رفت و آمد به شمال کشور یک ویژگی داردکه دیگر شلوغی های تهران را نمی بینم.

این بازیگر همچنین درباره سریال «۸۷ متر» کیانوش عیاری نیز توضیح داد: همچنین این روزها در تهران مشغول ضبط و همکاری با سریال جدید کیانوش عیاری هستم که من ۲ ماه است وارد آن شده ام. تفاوت این سریال با «مرد» در این است که ما هنوز فیلمنامه ای نداریم و کیانوش عیاری در ذهنش این سیناپس ها را دارد و برپایه آن روزها کار می کنیم.

رجبی اضافه کرد: ما در سریال «روزگار قریب» هم البته هیچ شماره سکانس و صحنه ای نداشتیم و بعد دیدیم که چه کار خوبی در آمد بنابراین لزومی هم به وجود فیلمنامه نیست.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد