لاو سینما : سینمای ایران و جهان

موسسه سینما شهر به نمایش در نمی‌آید، در هفته گذشته یک میلیارد و 195 میلیون تومان فروش کرد تا برای سومین هفته پیاپی، عنوان پرفروش ترین فیلم این روزهای سینمای ایر

آخرين به روز رساني : سه شنبه 29 آبان 1397


کل مطلب : 4660 مطلب / کل بازديد : 671,3491
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 3667
تاريخ انتشار : پنجشنبه 09 آذر 1396 - 22:16

با به روز شدن جدول فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده در سایت سینماتیکت، مشخص شد که فیلم سینمایی «خالتور» در هفته گذشته نزدیک به یک میلیارد و 200 میلیون تومان فروش کرده تا باز هم برای سومین هفته پیاپی عنوان پرفروش ترین فیلم سینمای ایران به خود اختصاص دهد. نکته جالب دیگر فروش غیر قابل پیش بینی کمدی «ثبت با سند برابر است» در هفته گذشته است.

«خالتور» همچنان می‌فروشد. آخرین ساخته سینمایی آرش معیریان که تهیه کنندگی آن را حسین فرحبخش و عبدالله علیخانی برعهده دارند، با اینکه در سینماهای موسسه سینما شهر به نمایش در نمی‌آید، در هفته گذشته یک میلیارد و 195 میلیون تومان فروش کرد تا برای سومین هفته پیاپی، عنوان پرفروش ترین فیلم این روزهای سینمای ایران را با اختلاف به خود اختصاص دهد.

دومین فیلم پرفروش هفته گذشته «ثبت با سند برابر است» بهمن گودرزی است. این فیلم در هفته گذشته 561 میلیون تومان فروش کرد و دومین فیلم پرفروش هفته گذشته لقب گرفت. در این فیلم امین حیایی، نیوشا ضیغمی، مجید صالحی، فرزاد حسنی، سحر قریشی، الهام حمیدی و محمدرضا شریفی نیا به ایفای نقش می‌پردازند.

 

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد