close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

ابزار وبلاگ

اکران «آخرین جدای» 14 دسامبر در سینمای بریتانیا

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

گرمی امسال برای نادیده گرفتن نام‌های بزرگی مثل هری استایلز، اد شیران و تیلور سوییفت با شگفتی زیادی همراه شد.

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 31 مرداد 1397


کل مطلب : 4411 مطلب / کل بازديد : 575,1741
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 3643
تاريخ انتشار : چهارشنبه 08 آذر 1396 - 19:22

به نقل از آسوشیتدپرس، در شصتمین دوره جوایز گرمی، جی‌زی خواننده بیشترین شانس دریافت جوایز را با هشت نامزدی دارد، اما شاید جالب‌ترین نامزدی امسال متعلق به کری فیشر، بازیگر فقید مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» باشد که به خاطر یک کتاب صوتی ممکن است یک جایزه گرمی پس از مرگ به نام خود ثبت کند.

این بازیگر فقید یک کتاب صوتی (آدیو بوک) به نام «پرنسس خاطره‌نگار» از کتاب خاطراتش که سال پیش منتشر شد، ضبط کرده که حالا در بخش «آلبوم گفتاری» نامزد دریافت جایزه گرمی شده است. این کتاب خاطرات درباره فیشر و گزارش‌های روزانه او در زمان فیلمبرداری فیلم نخست «جنگ ستارگان» است.

فیشر که ۲۷ دسامبر ۲۰۱۶ درگذشت در این بخش در کنار نیل دگراس تایسون ، بروس اسپرینگستن، شلی پیکین، و برنی سندرز نامزد شده است.

گرمی امسال برای نادیده گرفتن نام‌های بزرگی مثل هری استایلز، اد شیران و تیلور سوییفت با شگفتی زیادی همراه شد.

این در حالی است که کری فیشر در فیلم بعدی جنگ ستارگان با عنوان «آخرین جدای» به کارگردانی رایان جانسون دیده خواهد شد. این فیلم ۱۴ دسامبر در سینماهای بریتانیا اکران می شود. کری فیشر چند کتاب نوشته بود که آخرین آنها کتاب خاطراتش با عنوان «پرنسس خاطره‌نگار»  یک ماه پیش از درگذشتش وارد بازار کتاب شده بود. کتاب، خاطرات کری فیشر را در زمانی تعریف می‌کند که او تنها ۱۹ سال داشت و در نقش پرنسس لیا در نخستین فیلم «جنگ ستارگان» بازی کرد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد