لاو سینما : سینمای ایران و جهان

این رقم تقریبا دو برابر رقم ۵۷۲ هزار نفری است که در ایتالیا به تماشای فصل هفتم «بازی تاج و تخت» که بسیار محبوب است، نشستند.

آخرين به روز رساني : پنجشنبه 03 اسفند 1396


کل مطلب : 4294 مطلب / کل بازديد : 574,6861
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 3632
تاريخ انتشار : دوشنبه 29 آبان 1396 - 18:15

به نقل از هالیوود ریپورتر، سریال تلویزیونی مافیا در ایتالیا از «بازی تاج و تخت» هم فراتر رفت.

این را همه می‌دانند که سریال «گومورا» در ایتالیا یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی است، اما با شروع فصل جدید این سریال همه رکوردهای قبلی شکست و بیش از یک میلیون تماشاگر، روز جمعه به تماشای فصل سوم این سریال در خانه‌هایشان نشستند که بالاترین رکورد تماشا در شبکه «اسکای» بود.

این رقم تقریبا دو برابر رقم ۵۷۲ هزار نفری است که در ایتالیا به تماشای فصل هفتم «بازی تاج و تخت» که بسیار محبوب است، نشستند.

آمار تماشاگران این سریال که به رقم تماشاگران بازی فینال لیگ قهرمانان نیز رسید نشان می‌دهد این سریال در ایتالیا به اندازه فوتبال محبوب است.

این سریال با اقتباس از رمان پرفروش روبرتو ساویانو ساخته شده که درباره سیاست‌های مافیای گومارا در ناپل است.

در عین حال برای تماشاگرانی که نمی‌توانستند تا روز جمعه به انتظار تماشای این اپیزود در تلویزیون بنشینند. شبکه «اسکای» یک نمایش ویژه شامل دو اپیزود نخست این فصل در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در سینماها تدارک دیده شد و به طرزی باورنکردنی این فیلم در باکس‌آفیس سینماها نیز رتبه یک را کسب کرد و روز سه‌شنبه پنج برابر «ثور» در سینماها فروخت. این دو بخش در دو روز در سینماها برابر ۵۷۹ هزار دلار فروش کرد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد