لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وی توضیح داد: شخصیت‌های سریال «پایتخت» از بابا پنجعلی گرفته تا نقی و هما و ارسطو و دیگران همه واقعی هستند و ما فقط ممکن است کمی آنها را نمایشی کرده باشیم.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 30 مهر 1397


کل مطلب : 4640 مطلب / کل بازديد : 638,9641
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3588
تاريخ انتشار : سه شنبه 27 تير 1396 - 18:24

علیرضا خمسه درباره نقش باباپنجعلی در سریال «پایتخت» و ویژگی‌های شخصیت‌های این سریال سخن گفت.

به گزارش مهر؛ علیرضا خمسه در گفتگو  درباره شخصیت بابا پنجعلی در سری پنجم «پایتخت» که این روزها به کارگردانی سیروس مقدم در حال تصویربرداری است، گفت: انتخاب شخصیت‌های سریال «پایتخت» از بین جامعه واقعی خودمان است و شما می‌توانید ما به ازای شخصیت‌ها را در اجتماع اطرافیانتان پیدا کنید. هر یک از این‌ها یک مثال از یک مجموعه واقعی هستند که جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند.

 

بازیگر سریال «پایتخت» درباره علاقه مخاطبان به نقشی که ایفا می‌کند، اظهار کرد: اگر اقبالی نسبت به شخصیت بابا پنجعلی وجود داشته است به این دلیل بوده که نمونه‌های چنین شخصیتی بسیار زیاد است. به طور مثال خود من وقتی در شمال کشور کار می‌کردیم شخصیت های بسیاری را شبیه به این کاراکتر دیدم. حتی در طول ساخت سریال در فصل‌های مختلف افراد زیادی هم بودند که پیش من می آمدند و می‌گفتند که نقشی که ایفا می‌کنم شبیه پدر یا پدربزرگ آنهاست و لحن حرف زدن و حتی راه رفتنشان به همین شکل بوده است. 

 

وی توضیح داد: شخصیت‌های سریال «پایتخت» از بابا پنجعلی گرفته تا نقی و هما و ارسطو و دیگران همه واقعی هستند و ما فقط ممکن است کمی آنها را نمایشی کرده باشیم. خوشحال هم هستیم که شخصیت‌هایی را معرفی کردیم که مورد پسند و اقبال مردم است.

 

خمسه در پایان درباره سری پنجم این سریال و موقعیت‌های جدیدی که بابا پنجعلی با آنها رو به رو می‌شود، یادآور شد: در این سری طبعا اتفاقاتی رخ می‌دهد که هر یک از شخصیت‌ها بنا به موقعیت جسمی و روحی خود واکنش نشان می‌دهند. ما نمی توایم قصه را لو دهیم اما بابا پنجعلی در این فصل با موقعیت‌های متفاوتی مواجه می‌شود، موقعیت‌هایی که از ذهن نویسندگان ما برآمده است و اتفاقا آنها هم ریشه‌ای در جامعه دارند.

 

سریال «پایتخت۵» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری تولید می‌شود و نویسندگی آن را محسن تنابنده و خشایار الوند بر عهده دارند.همشهری آنلاین

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد