لاو سینما : سینمای ایران و جهان

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به مهراوه شریفی نیا ادامه داد: به عنوان مثال دختر بزرگ من کارش را با سینمای کودک و آثاری مانند دزد عروسک‌ها و «گلنار» و...

آخرين به روز رساني : دوشنبه 26 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 700,3921
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 3577
تاريخ انتشار : پنجشنبه 15 تير 1396 - 21:0

آزیتا حاجیان که از چهره‌های شناخته شده سینمای ایران محسوب می‌شود و در سی امین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در هیئت انتخاب حضور دارد بر این باور است که کشف استعداد در سینمای کودک باید جدی تر گرفته شود.

 

او به خبرنگار ما گفت: امروز سینمای کودک در تربیت نسل آینده نقش چندانی ندارد در صورتی که در سال‌های قبل برخی از بچه‌هایی که در کارهای کودک بازی کرده بودند در زمینه بازیگری فعالیت خود را ادامه دادند.

 

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به مهراوه شریفی نیا ادامه داد: به عنوان مثال دختر بزرگ من کارش را با سینمای کودک و آثاری مانند دزد عروسک‌ها و «گلنار» و «پاتال» شروع کرد و به دلیل توجه ویژه تهیه کنندگان و فیلم‌سازان به سینمای کودک در آن زمان یک نسل خوب به بازیگری سینما تزریق شد.

 

حاجیان تاکید کرد: در سال‌های اخیر هم کودکانی بوده‌اند که در برخی آثار سینما خوش درخشیده‌اند اما مساله مهم این است که این درخشش تداوم نداشته است و همین نکته سبب شده تا امروز در ارتباط با نقش‌های نوجوان در سینمای ایران با کمبود بازیگر مواجه شویم.مشرق نیوز

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد