لاو سینما : سینمای ایران و جهان

دری با بیان اینکه در عین حال رسانه ها نیز باید اصول حرفه ای خبرنگاری را فراگرفته باشند، گفت: رسانه ها ضرورت دارد خبرنگاران و گزارشگرانی را که برای پوشش برنامه های مختلف می فرستند، از لحاظ توانایی کار بسنجند.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 26 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 700,3261
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 3572
تاريخ انتشار : سه شنبه 13 تير 1396 - 5:24

کارگردان سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» گفت: اصحاب رسانه و هنرمندان لازم و ملزوم یکدیگرند و باید با هم ارتباط معقولی داشته باشند.

ضیاءالدین دری افزود: هنرمندان و اهالی رسانه به یکدیگر احتیاج دارند و این تعامل باید شکل بگیرد.

وی اظهار داشت: هر دو قشر نباید سوءتفاهم ها را جدی بگیرند و اگر دلخوری در زمینه ای میان هنرمندان و خبرنگاران بوجود می آید باید نشستی برگزار کرده و مسئله حل شود.

دری با بیان اینکه اصحاب رسانه طیف زحمتکش جامعه هستند، ادامه داد: جایگاه اصحاب رسانه در سطح جامعه برای تمامی اقشار مشخص است و یک هنرمند نباید بگوید که آنها در جایگاهی نیستند، نباید به این مسئله دامن زد و بهتر است با یک سازماندهی مشخص، اختلافات رفع شود.

کارگردان فیلم سینمایی «صاعقه» تصریح کرد: برخی هنرمندان تا وقتی که در بین مردم مطرح نیستند، احساس می کنند باید دست به هر اقدامی برای معروف شدن بزنند و وقتی هم که مطرح می شوند خود را در سطح بالا می نگرند، در حالیکه این نگرش خوب نیست.

دری با بیان اینکه در عین حال رسانه ها نیز باید اصول حرفه ای خبرنگاری را فراگرفته باشند، گفت: رسانه ها ضرورت دارد خبرنگاران و گزارشگرانی را که برای پوشش برنامه های مختلف می فرستند، از لحاظ توانایی کار بسنجند.

کارگردان سریال تلویزیونی «کیف انگلیسی» افزود: سردبیران رسانه ها نیز باید با مدیریت لازم، بدانند که چه خبرنگارانی را سراغ چه هنرمندانی می فرستند زیرا این کار ظرافت هایی دارد که متاسفانه در برخی موارد مورد توجه قرار نمی گیرد و بی غرض و بدون انگیزه قبلی دلخوری و تنش را بوجود می آورد.

به گفته دری، هنرمندان و اصحاب رسانه ها باید تحمل انتقاد را نیز داشته باشد، گاهی بی دلیل فضای خبری شلوغ می شود، در حالیکه اتفاق خاصی نیافتاده و افراد باید ظرفیت تحمل نقد را داشته باشند.خبرانلاین

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد